Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátok maradni a kiszemeltedd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok maradni a kiszemelteddel, miután visszautasított?

Figyelt kérdés

Sajna nem olyan lány utasított vissza, akit mondjuk soha többé nem látok. Németországba járok egyetemre és ott vagyunk páran magyarok, velük egy elég szolid társaság alakult ki, és megkedveltem onnan egy lányt. Mi magyarok sokat találkozunk, sokat járunk össze.

Tegnap elmondtam a lánynak mindent, hónapok óta szerelmes voltam belé, de sosem akartam riszkírozni a barátságot, azta ha szarul sülne el, sosem látnám többet.

Tegnap azt hittem minden jó, összeszedtem magam elmondtam neki (kettesben találkoztunk).

Azt mondta, ő nem szeretne kapcsolatban lenni, hiányzik neki az, hogy kötetlen és “azzal fekszik össze, akivel akar”, maradjunk barátok.

Nagyon rosszul esett, főleg azért mert van egy összejárós viszonya egy másik magyar sráccal (ezt előtte nem tudtam, tegnap mondta el).

Teljesen összetört. Felkészületem erre persze és arra gondoltam felszabadult leszek választól függetlenül, mert már nagyon nyomta a lelkiismeretemet.

Most jelenleg nagyon magamat hibáztatom, hogy rosszul mondtam, bárcsak máshogy fogalmazok stb, akkor hátha “összejött volna”.

Mit tudnék tenni? A jövőben biztosan találkozom vele akarva akaratlanul, nem tudom mit tegyek.

21/f



2022. márc. 19. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Ha tényleg szereted, akkor örülj neki, hogy más kezeli. Már biztos remekül összeszoktak. Esetleg fizetheted a gumijuk árát.
2022. márc. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Hidd el, ha be jössz neki, kb tok mindegy, mit mondtál volna, mert jól alakult volna minden. Egy ideig mindenképp hanyagold, legalább addig, amíg el nem csitulnak valamennyire az erzelmeid, különben évekig fogsz szenvedni miatta és valószínűleg lelki szemetes is leszel. Gondold át, hogy akarod e ezt.
2022. márc. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elso, neked mi a bajod? Normalis vagy?
2022. márc. 20. 11:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Kettes, igazad van, ezt fogom tenni
2022. márc. 20. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!