Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem kényeszteti el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem kényeszteti el?

Figyelt kérdés

Igazán nemakarok a gonosz mostoha lenni. De párom a fiának karácsonyra gépet vett, telefont, új sífelszerelést.

Ok legyen. Hagytam. Karácson volt. Legyen, örüljön.


Erre most okosórát akar neki venni csak úgy. Pedig van neki. Csak újabbat.


Mikor lenne azt a pénzt hova tenni. Mikor ezt mondtam neki, hogy nincs erre épp keret, közölte inkább enni nemfog, és ne álljak a gyereke és közé


2022. márc. 19. 20:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, az hogy vesz neki ezt-azt szerintem nem baj, viszont addig teljesen felesleges valamiből újat venni, amíg a régi jól működik.
2022. márc. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Persze, ha elromlott volna a gépe pl. Legyen. Kell iskolába. Vagy bármi.

De van okosórája. És hogy most a legújabbat törlesszük. Mikor most kapott telefont is

2022. márc. 19. 20:47
 3/17 A kérdező kommentje:
Teszem azt hozzá volt telefonja. Csak nemvigyázott rá és összetörte. Ezért kellett másik
2022. márc. 19. 20:48
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
Inkább kényesztesse el, minthigy semmi pénzt ne adjon neki.
2022. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Minőségi időt kéne inkább tölteni a gyerekkel, a tárgyak ezt nem váltják ki.
2022. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Az ő pénze, nem? Ha a párodnak hívod, akkor nem vagytok házasok, nincs közös vagyon.
2022. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Na várj azt írtad "törlesszük" vagy is ebbe a te pénzed is benne van? Ha igen kérdezem én minek? Oké szeretnél jóba lenni a gyerekkel de ha ti egy pár vagytok akkor a saját életetekkel is foglalkozni kéne. Az hogy ő erre tesz magasról....hát akkor azt hiszem külön válnának útjaink.
2022. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell gyerekes pasival összejönni.
2022. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Sajnos közös cég, közös kassza
2022. márc. 19. 21:54
 10/17 A kérdező kommentje:

Szóval igen. Az én károm is

És gyenge hónpok voltak. Nagyon kell a pénz most

2022. márc. 19. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!