Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből volt gondotok a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből volt gondotok a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Abból hogy mennyire tudja a párod (nő) egyszerre vinni a háztartást és a munkát mennyire tudja össze egyeztetni.


A feminista szöveget hagyjuk. Egy olyan kapcsolatban ahol a másik fél is kiveszi a részét, és nem csak a nőre szakad..


2022. márc. 20. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte volt nálunk gond belőle, én vagyok a no. A párom nagyon házias, a korábbi partnereim nem voltak azok, így mellettük én guriztem. Viszont most, hogy volt, aki “helyettem” csinálta, kicsit belekenyelmesedtem. A párom szerencsére erre felhívta a figyelmem, azóta pedig ugyanúgy kiveszem a részem én is a hazimunkabol.


23N

2022. márc. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt. Megvan a házimunka felosztása, a napirend, hetirend. Kötöttünk kompromisszumot, volt eleinte vita, de hosszú évek óta gond nélkül működik a rendszer.
2022. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyasmik csak,nhogy megesett, hogy egész nap nem ettünk semmit, mert az uraság se be nem vásárolt, csak fekudt, leste a plafont, várjaba szexet, menüznu, kajálni sem hívott el, nem is kezdeményezett semmit(pl főzést)


Én meg beleuntam hogy állandoan en költségelek, főzök mosogatok, kiszolgálom. Megkértem arra, ha enni akar nyugodtan mehet anyuhoz.


Es a továbbiakban is tartom ehhez magam.

2022. márc. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyikünk sem rendmániás, és szeretjük a szendvicset meg a rendelt kaját is. Akit ami kosz, kupi épp zavar, az megcsinálja. Aki épp akar főtt kaját, az főz. Nemiszervtől függetlenül.
2022. márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy rövid idig volt. Összeköltözéskor még ment a feles megoztás, mert suliba jártam és dxolgoztam, ő már teljes állásban volt. Aztán az egyetemről kikerülve új városba költöztünk. Ő megtartotta a munkáját, így napi szinten ingázott, nekem másikat kellett keresnem, ami nem volt könnyű, így értelem szerűen amíg ez nem valósult meg, én vezettem a háztartást. Ezzel nem is volt gond addig, amíg végül pár hónappal később találtam állást. A férjem azonban addigra belekényelmesedett abba az állapotba, hogy tisztaság, meleg kaja várja amikor hazajön. A munkám miatt ez megváltozott, ráadásul sok esetben később is értem haza mint ő. Mégis rám maradt a mosás, mosogatás és a takarítás nagyrésze. Főzni főzött, ezt aláírom, de a konyhai csatateret úgy hagyta azzal, hogy majd később rendet rak, ami persze nem történt meg. Egy ideig próbáltam ezt szépen megbeszélni, szépen kérni. "Figyelj kicsim, rakd már be a mosást." Válasz: "jó". Ennek ellenére tovább dolgozott a gépén, a szennyes meg csak gyűlt. A sokadik ilyen után bepöccentem és elég nagy ramazurit csaptam. És akkor végre megértette hogy ez nem lesz így jó. Igaz, mosni mai napig utál, így az az én feladatom, de a többi dologban kiveszi a részét.
2022. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!