Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mi a legégetőbb nem...

Anyukák! Mi a legégetőbb nem a gyerekkel kapcsolatos gondotok manapság?

Figyelt kérdés
Pl. pénzhiány, munkaerőpiaci helyzet, családi gondok, párkapcsolati gondok, bármi.
2016. jún. 2. 13:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Szia, nekem leginkább az, hogy a két pici gyerekem mellett nem sokat foglalkoztam a ruhatárammal, igaz, van egy óriási szekrényem dugig ruhákkal, azokból "élek", a cipőim is le vannak járva. Nekem nagy szükségem lenne egy ruhatár és cipő frissítésre, ami rengeteg pénz, ha minőséget szeretnék venni. Bugyi, melltartó, zokni, harisnyák dettó. Ezer éves, agyonmosott a legtöbb, nagyon ki kéne már selejtezni, de addig nem tudom, amíg újakat nem veszek.
2016. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Lakásvásárlás, nem találok megfelelőt.
2016. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Ja igen, és nagyon jó lenne már végre pár napot rászánnom, hogy elmenjek fodrászhoz, kozmetikushoz, egy hátmasszázsra esetleg, manikűr-pedikűröshöz, imádnám, ha szakemberek rendberaknának a nyárra :) De hát idő, idő, idő és rengeteg pénz... Így marad az itthoni "barkácsolás".
2016. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
2: olyan sajnos nincs is.:/ vagyis, biztos lenne, ha mondjuk miniszter lennék, de jó helyen levő, jó lakáshoz nehéz jutni.
2016. jún. 2. 13:59
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Az egészségem :-( valamennyire kötődik a gyerkőcöz, ugyanis a terhességem óta nem térek magamhoz. Négyszer voltam beteg a szülésem óta, a háziorvos most küldött el teljes laborra és hasi ultrahangra.
2016. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Hogy tavaly óta kihíztam minden szép ruhám, és 18.-án nem tudom, mit veszek fel az unokahúgom ballagására. Venni nem akarok, mert célom, hogy a nyáron visszafogyjak. (kb 5-7 kg a felesleg, szóval nem sok, csak ahhoz épp elég, hogy pont kibuggyanjak a ruháimból)
2016. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Kedves utolsó, ilyenkor lehet a legjobban fogyni, egyél sok-sok epret cukor nélkül, laktató, finom és kevés a kalóriája. Én eperrel mindig tudok fogyni és nem akarok mellette éhenhalni :)
2016. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Vizsgaidőszak...szigorlat...
2016. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Nekem főként anyagi eredetű.

A ruháim ezer és egy évesek- halál komolyan, 10 évnél fiatalabb ruhám nincs! A cipőim ócskák és nincs egy nyári lábbelim sem. Szeretném már lecserélni a ruhatáram, de még apránként sem fér bele most.

És a bútorok sem maiak.... az állapotuk is olyan sajnos :-( Sajnos csak az étkező asztalt/ széket tudtuk kicserélni. A semminél több....


Szeretnék kikapcsolni egy hétvégére... 9 éves a nagyom, azóta nem voltunk Apával kettesben sehol. Már most igényelném és őszintén megvallva, a sok évnyi kemény munka után igazán ráfér egy gyerekmentes hétvége-vagy legalább pár órácska... (most nyáron lett volna rá lehetőség, de füstbe ment)

2016. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Záróvizsgám
2016. jún. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!