Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok veletek elő szokott az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok veletek elő szokott az fordulni, hogy a kapcsolatotokban nincs különösebb gondotok, de vmi végett mégis csak úgy érzitek, nem szeret titeket a párotok? Vagy vmi konkrét dolog miatt is éreztek így?

Figyelt kérdés
velem is néha előfordul ilyesmi, és keresem az okát... (lehet h nincs is oka, csak én vagyok azokon a napokon érzékenyebb, nyűgösebb...:)
2012. jan. 23. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
-.-""
2012. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megválaszoltad magadnak, mert bizony néha a lányokra rátör hogy nekik semmi sem jó, meg mindent beképzelnek ha rossz,furi napjuk van,csak figyelni kell ezekre, mert ha túlzásba viszi a lány akkor tényleg a kapcsolat vesztét okozhatja.
2012. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Úristen, Te a lelkitársam vagy. :O

Én is rengetegszer érzem ezt, és már saját magamban keresem a hibát.

2012. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én akkor hiszem azt, h ő nem szeret, mikor magammal nem vagyok kibékülve... nem tudom, híztam kicsit, nem sikerült a vizsgám, vagy csak félek, hogy majd nem fog sikerülni... ilyenkor őbenne semmi nem változik, de én elkezdem nem szerethetőnek érezni magam, és megkérdőjelezem, hogy akkor ő hogyan is szerethetne... asszem eléggé kifejtettem. 22L
2012. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, valójában ez lehet a dolog mögött, amit az utolsó válaszoló leírt. Legalábbis nálam is ez a helyzet.
2012. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Túl nyugis, békés a kapcsolatod, s fel akarod rázni egy kis tányértöréssel a konyhában...
2012. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én így érzek, de tudom az okát. Az a lány vagyok, akiben meg lehet bízni, és BÁRMIRŐL lehet beszélni. Hozzám ha jön valaki, akkor azért jön, hogy beszéljen, és beszéljen, és beszéljen. Amikor erre a pasik rájönnek, akkor elkezdenek megnyílni, és kijön az, amit mással még nem tudtad megbeszélni, pontosan az, hogy mi volt a baj a volt barátnőjükkel. Ilyenkor csap át az egész erős barátságba, csak ugye a csók már megtörtént, úgyhogy olyan fura a helyzet, és tudom, hogy én is hibás vagyok, mert előfordul, hogy kicsit elsietjük az egészet. Ezzel a beszélgetős dologgal nem is lenne semmi baj, csakhogy 17 vagyok és ez az egész azért ferdül el mindig, mert az arcommal nincs is semmi baj, de a testemhez nem tudnak vonzódni, mert túl kislányos. Hiányzik az a kívánat, amit egy nő iránt szoktak érezni. Pedig van büszkeségem, meg tartásom is, tudok nőiesen öltözni... de a test akkor is számít. Annyiból nem illik ide a válaszom, hogy engem általában szeret az, akivel vagyok, de nem szerelmes belém. Jó embernek tartanak, és ezért szerintük megéri velem lenni, de sosem szeretnek belém.
2013. jan. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!