Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkednétek így tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek így tovább ezzel a pasival?

Figyelt kérdés

Napi átlag 6 dobozos sört iszik. A hosszú hétvégén meg napi 10 is lement (ami 5 liter...) Azt mondja, h szereti az ízét. Kértem, h igyon alkoholmenteset, de azt nem akar, mert az a gyengék itala és ő nem járatja le magát azzal.

Amúgy nem tudom miért, de 6 doboz után nem látszik rajta, h bebaszott.

Attól félek, h alkoholista. Szerintetek?


A másik, ami zavar, h cigizik a lakásban. Amikor náluk voltam szörnyű cigi szag volt, próbáltam szellőztetni, de még úgyis érztem. Én nem cigizem, de volt cigiző párom, de ő szigorúan csak lent a ház előtt gyújtott rá, még az erkélyen sem, mert visszament a szag a lakásba.


Egyébként ezek a dolgok elég sok pénzt is elvisznek, mert ma már csak 5ezre maradt a következő fizetésig.


Rossz érzésem van ezekkel kapcsolatban.

Ti folytatnátok így az ismerkedést?



2022. márc. 20. 14:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Elég jóképű lehet ha elnézed neki hogy alkoholista.


De hát ki milyen virágot szakít, olyat szagol.

2022. márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%

Szia.


Azzal amit le írtál, szerintem el is könyvelhetjük a dolgot.


Én 24 éves vagyok. Én is sokat dohányzom, de bent a házban soha. Inni ha iszok néha napján 2-3 sör, ami mondjuk havi 2 alkalom, valamikor hétvégén.


Szerintem hanyagold ezt az embert.


Igen, alkoholista. Nem kell attól félni, mert tudod szerintem te is.

Nem tudom hány éves vagy kérdező, és hogy hány éves az akiről beszélsz, de igencsak éretlen felfogása van, ha szerinte "ciki" az alkoholmentes sör. Azt szoktam én is inni. Alkoholosat ritkán. Én inkább vezetek, szóval nem nagyon iszok.


Hosszútávú célja valószínűleg nincsen az életben, és neki ez így jó.


20.-ika van még csak, de már 5000Ft-ja van csak a következő fizetésig? Na jó, hagyjuk.


Hanyagold, és ezt csupa jóindulattal írom neked.


Szüksége van az embernek a szeretetre, a szexre és a törődésre, és a kapcsolatra. De nem az ilyen emberrel.

2022. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy folytatnám.

Nem kezdek alkoholistával.

Nem kezdek dohányossal.

Nem kezdek olyannal, aki úgy elkölti baromságokra a pénzét, hogy kajára nem marad kvázi.

2022. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Már napi egy pohár bortól is alkoholistának számítana. A cigi meg undorító. Nem.
2022. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy folytatnám, fejvesztve menekülnék.


Iszik, dohányzik és a pénzügyeit sem tudja megfelelően kezelni.

Ez később még rosszabb lenne. Nem lehet egy ilyen "férfivel" jövőt építeni, folyamatosak lennének az anyagi gondok, családtervezés kizárt lenne.


Menekülj!

2022. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ, ha ettől függetlenül normális és mondjuk ha azt mondod ne cigizzen a lakásba ha ott vagy akkor oké, de ha ennyit se tesz meg akkor én nemet mondanék, jó nyilván káros a szesz. Nagyapám anno reggel felessel kezdett, aztán minden nap megivott pár sört, teljesen normális volt, ennek ellenére még tanult is és a családba ő élt eddig legtovább férfiként, bár ő is bent cigizett, nagyanyám meg papuccsal kergette xd
2022. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. márc. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony alkoholizmus! Nem kezdenék ilyennel, akkor sem ha ő lenne George Clooney!

Apám is ennyire alkoholista.

2022. márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a dolog kuka.

Ha csak az izét szeretné akkor jó lenne az alkoholmentes is, és az meg hogy nincs berúgva 6 doboz után azt jelenti hogy alkoholista .

Emellett meg láncdohányos is, kicsit sem érdekli hogy neked mi a jó.

És még ki tudja még milyen függősége van, lehet szerencsejáték vagy szex függő is. A függő ember csak függőségére gondol senki másra , ezért sose leszel neki az első

2022. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerkednék tovább, mert ez így kőkemény alkoholizmus.
2022. márc. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!