Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok a barátom miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok a barátom miatt dolgozni(szellemi munka).mert hullamvasút. Hogyan tegyem külön a kettőt?

Figyelt kérdés

Feladataim pl utaljak, küldjek költségkimutatasokat, ellenőrizzem a könyvelést, hatarozzam meg előre mennyi lesz az áfa, ellenőrizzem a bérszamfejtest, számlázzak, vagy arra adjak.utasítasokat kinek mikor miért mennyit kell számlázni szerz szerint, kövessem az inflációt, bérváltozasokat etc


Leginkább hataridőre dolgozom, rugalmasban, nem áll felettem a főnök.


De szóval a nyugis kis életemben lett egy szerelem, barátom van.

Először ugye a köd volt, azért nem tudtam koncentrálni, meg lógtam hogy találkozzunk, újabban összeveszések miatti letargiám van, rettegések a szakítástol meg ilyenek.


A magánéleti hullámvasutam hogy érzelmileg meg vagyok "bolondulva", abszolut akadályoz a munkámban. Pl keptelen vagyok esetekben bőgve dolgozni!


Mi a sz.rt csináljak hogy tudjak a munkára koncentrálni, ha amugy a tatár se hajt, nem rugdos a főnök se, de le kéne adnom az anyagokat, jelentéseket kimutatásokat, javíttatnom kell ha vmi hibás stb stb. ?



#munka vs szerelem
2022. márc. 21. 11:50
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Vagy én egy munkaképtepen ember lennék? Szabályosan meg vagyok magamtol ijedve!!
2022. márc. 21. 11:51
 2/43 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem neked is egyértelmű hogy mit kéne tenned.

Ilyen lelki állapotban akarod leélni az életed?

2022. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
93%
Úgy tűnik, választanod kell, vagy egy biztos és jó munka, vagy ez a fos kapcsolat, ami lelkileg kikészít? 🤷‍♀️
2022. márc. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
93%

Nekem úgy tűnik, hogy ez a kapcsolat távolról sem ideális. Ezen kéne változtatni, ha máshogy nem lehet, akkor szakítással.

Meg nem ártana egy pszichológust felkeresned.

2022. márc. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
El fog hagyni. 1 hónap, 2 év, 239 nap, vagy akár 20 másodperc múlva. Fogadd el! Ez olyan, mint amikor kutyád lesz, pontosan tudnod kell, hogy nem örök élet + 1 nap amíg ott lesz.
2022. márc. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
88%

Ahogy olvasom a soraidat azt érzem, hogy neked sokat tudna segíteni egy pszichológus.

Én is voltam már szerelmes, de azért az nem normális, hogy nem tudsz miatta a munkádra koncentrálni.

Ha segítene a lelki nyugalmadon a szakítás akkor tedd meg, de meg merem kockáztatni, hogy talán nem is akkora a baj a szerelmi életedben, csupán csak teljesen beleloholod magad

2022. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

De magyarán csak akkor lennék munkaképes amig egyedul vagyok?


Ha megint lesz barátom, a ködtől megint nem leszek nornális??



Es miert van az hogy szakitás közepén még a munkqhelyem feletti lakásban is a közös számunk megy??

Ha hazamegyek meg ugyanaz a szomszédban??



Nem birom idegileg!!!!segitség!!😭

2022. márc. 21. 12:01
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen kapcsolatom, valóban veszélyes így a munkára nézve. Ami nekem segített, hogy napközben abszolúte nem voltam hajlandó bármi megkeresésére válaszolni, mert képes volt nap közben is drámázni. Kikapcsoltam a telefonom, a közösségi médiát se néztem, így oda tudtam koncentrálni a melóra is jobban. Meló után meg volt kapacitásom foglalkozni vele. Mondjuk így is szakítás lett belőle, mert ezt a hullámvasutat elviselni nem lehet.
2022. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
88%

7-es, itt nem az a baj, hogy ha lesz kapcsolatod, sose tudsz majd rendesen dolgozni, hanem hogy jelenleg van egy irtó rossz kapcsolatod, ami megeszi az energiáid. Egy jó kapcsolatban nem kéne gyomorgörccsel létezned és tudnál is koncentrálni a melóra.

Lehet maőgy pár nap szabi jólesne neked is, picit vonulj el és töltődj fel.

2022. márc. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Jó kapcsolat lehet, ha már dolgozni se tudsz tőle. De lehet a munkád is szar és azt is utálod, ha ennyire eltereli róla a figyelmed egy veszekedés a pasiddal. Szerintem kéne neked 2 hét szabi a munkád és a pasid nélkül egy wellness szállodában, hogy kicsit kiláss a fejedből mert nagy problémákat kreálsz magadnak. Ugyanis ezek nem valós problémák, csak valami valahol nagyon félrecsúszott, ezért csinálsz bolhából elefántot és dolgozol bömbölve a közös számotokra... mások az anyjuk halála után 2 héttel is visszaállnak és csinálják, addig is elterelődik egy kicsit a figyelem. Szedd már össze magad.
2022. márc. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!