Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál is van, hogy a nő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is van, hogy a nő nem ment vissza a gyerek után dolgozni?

Figyelt kérdés
Már 4 éves óvodás gyerekünk van, de a feleségem azóta is otthon van. Otthon elvégzi a házimunkát és ennyi. Tudom, hogy kisgyerek mellett nehéz egy nőnek dolgozni, de ő nem is akar dolgozni. Mindig azt mondja úgyis gyakran beteg a gyerek, meg faluban lakunk itt nincs semmi stb. Az dühitett fel mikor tegnap előbb hazaértem és akkor csak heverészik és filmet néz mikor én egész nap kint dolgozok sz@rrà àzva, fagyva. Kijövünk az én fizumból, de csak zavar a dolog.
2022. márc. 17. 15:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/156 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ülj le vele beszélni erről
2022. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/156 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem az a normális, ha az megy vissza dolgozni, aki többet keres. Nálunk ez én voltam, ráadásul otthonról dolgoztam, de meg volt beszélve, hogy ne ezzel kalkuláljunk, hanem a munkaidőmmel.


A 4 évre nem tudok mit mondani, egy-két évnél tovább szerintem nem bírja az az ember azt az agysorvasztást, ami egy gyerek állandó felügyeletével jár, akinek kicsit is számít a hivatása. Én megőrülnék, ha menne a kukába 4 évem a szakmámtól távol úgy, hogy mellé nem is képzem magam.

2022. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/156 A kérdező kommentje:
Ahol dolgozott onnan elköltöztünk, így oda nem tud vissza menni, de nem is keres másikat.
2022. márc. 17. 15:34
 4/156 anonim ***** válasza:
93%

Rend volt otthon? Volt vacsora? Gyerekkel foglalkozott?

Lehet akkor dőlt le a tv elé.

Amúgy de, szerintem is nyugodtan visszamehet dolgozni, bár abban valóban igaza van, hogy nagy karrierre meg fizura egyelőre nem számíthat ekkora gyerek mellől, akivel gyakran lesz betegállományban. Valamint ő viszi majd 8-ra oviba, 3 körül érte kell mennie. Ha talál nagyon közel 4-6 órás állást, amit emellett a beosztás mellett tud csinálni, OK. Ennél többet egyelőre szerintem se tudna.

2022. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/156 anonim ***** válasza:
95%

Nekem vannak kisgyerekes kollégáim. Nem akarok senkit megbántani, de lehet jobb lenne ha inkább otthon maradnának a kicsivel. Nyilvánvalóan nem az ő hibájuk, nyilvánvalóan nem jókedvükben ilyenek, de egyszerűen megbízhatatlan kollégák, rendszeres hogy reggel szólnak hogy jajj ma nem tudok menni mert beteg a kicsi, jajj ma korán el kell mennem, jajj ma csak később tudok bemenni... Ismét, nem "hibáztatni" akarom őket, de sajnos nem túl jó velük együtt dolgozni.

4 éves gyerekkel új helyre nem is tudom, hogy felvennék-e.


A ti kapcsolatotokat viszont nektek kell kezelni.

Mit mond, amikor beszélni próbálsz vele erről?

2022. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/156 anonim ***** válasza:
31%
Visszament. Aztán jől félre is kúrt és lelépett :D
2022. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/156 anonim ***** válasza:
81%
Te otthon tudsz vele maradni, ha beteg a gyerek? Tudod oviba hozni vinni, ha ő távolabb talál munkát? Mikor nyit és zár az ovi? Te milyen messze dolgozol? Milyen gyakran mész érte?
2022. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/156 anonim ***** válasza:
67%
8 órásba én sem mennék vissza, ha nem muszáj. Kisgyerek mellett elég a 4 óra, csak nehéz ilyen helyet találni. Azért 8 órát dolgozni, gyereket nevelni és háztartást is vezetni nem egyszerű. Persze meg lehet oldani, de az inkább robot a nőnek és nem kell csodálkozni, ha állandóan fáradt lesz és hisztis.
2022. márc. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/156 anonim ***** válasza:
100%
Ha miután visszament dolgozni, közösen osztjátok el a feladatokat, akkor oké, több bevétel sosem árt, és én se bírnék otthon lenni ennyi éven keresztül. De ne várd, hogy ő is dolgozik, és mindent ugyanúgy megcsinál mint eddig. Ez tőled is függ, mennyire vennél részt utána a dolgokban.
2022. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/156 anonim ***** válasza:
100%

Ha vissza megy dolgozni te is kiveszed a részed a házi munkából? Mert nyilván utána már nem normális, ha ugyanúgy minden rá marad.

Viszed/hozod majd oviba a gyereket?

Elmész érte, otthon maradsz vele ha beteg?

Bevasarolsz? Intézed az ügyeket?

Ha ezeket nem teszed meg, akkor felesleges vissza mennie ha sosem tud munkába menni a gyerek miatt, vagy késik vagy el kell jönnie.

Vagy mindig fáradt mert ugyanúgy MINDEN rá marad plussz még dolgozik is.

2022. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!