Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne? Több éves együttjárás után kiderült, hogy a barátnöm a kapcsolatunk elején 3 héttel az összejövetelünk után megcsalt a volt pasijával. Szakítás vagy nem?

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 13:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
14%
Elég ha te megdugod a hugát.
2022. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
87%

Fú bammeg, ez kemény.

3 hét az igazából szinte semmi. Ha a kapcsolat elején derült volna ki, én asszam dobtam volna, de több év együttélés után... Talán ezt a békát most le kell nyelni szerintem.

2022. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
58%
Te döntésed, de a jellem nem változik
2022. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%
Én szakítanék, mert nálam ez így bekattanna. Nem tudnék túllépni rajta, úgyis az lenne, hogy annyira megromlik a kapcsolatunk, hogy szakítunk.
2022. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
93%

Hogy derült ki? Ő mondta el?


Én amúgy szakítanék. Oké, hogy régen volt, de mi rá a garancia, hogy nem teszi meg legközelebb is? Illetve nem mondta el neked akkor, na vajon mást is eltitkol? Bennem teljesen megrendülne a bizalom és már nem tudnék bízni benne kisebb dolgokban sem.

Itt nem csak a konkrét megcsalás tényét kell nézni, hanem a következményeket is és belegondolni, hogy akkor vajon másban is hazudott e, mást is eltitkolt-e

2022. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
83%
juj. hát ez nagyon nehéz szerintem. valószínűleg anno még nem volt túl akkor az exén, veled még nagyon az elején volt, nem volt még gondolom igazán szerelmes beléd. de ha azóta együtt vagytok, akkor valószínű nagyon megszeretett téged, szóval lehet, hogy én ezt most elengedném a helyedben. de te ismered, hogy milyen ő, miért tette anno, és hogy meg tudná-e tenni akár most is. mindenesetre sok dolgot kell mérlegelni szerintem.
2022. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 FoxtrotLidérc ***** válasza:
90%
Láttam/tapasztaltam már az életemben egy pár dolgot. Az hogy a bizalmam bebicsaklana, és oltári nehéz (ha nem lehetetlen) lenne visszahozni, az 1000%. Ezenfelül a magam részéről nem hiszem, hogy hosszútávon benne maradnék egy olyan kapcsolatban, ahol érzelmi hullámvasutakra számolhatok, mert... Láttam/tapasztaltam dolgokat az életemben.
2022. márc. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
48%

Hol van az már?

Ha azóta minden jó, akkor jó.

2022. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
69%
9 addig jó míg megint ki nem derül valami, azután megint.
2022. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Na jó, öszinte leszek. Csak 8 hónapja vagyunk együtt, és most kiderült a képeiröl, hogy 3 héttel a megismerkedésünk után egy hétvégét még az exével töltött. Elutaztak 250 km re aztán másnap vissza. Konkrét bizonyíték a megcsalásra nincs, mert fotókat arról nem láttam, de ki hiszi el ezek után, hogy nem.....? Mellesleg a kapcsolatunk elég szépen alakult eddig, szerelem, stb összeköltözés, közös jövökép.....Az exe már letünt....
2022. márc. 23. 14:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!