Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom/érezhetem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom/érezhetem, hogy a barátom túlvan-e az exén, akivel 6 évet volt együtt?

Figyelt kérdés

2022. márc. 24. 11:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%

Azert kapar e h9gx TE el ne hagyd, vagy a facen lesegeti e az exét ehelyett hogy mi van vele.

Mert aztán lesegetheted majd mellette téged is mint az exét.



Nálunk ugyanis ilyesmi ment.

Mikor összejottunk csak az exe volt meg rola panaszkodott nekem mint vmi lelki szemetesnek.

En meg hallgattam is mint egy lelki szemetes kozben meg pasiztam inkabb.

Na amikor lett online szerelmem akivel mellette videocseteltem észbe kapott. Hirtelen en lettem az etalon aki neki kell meg lesz.rta az exét magas ívben.


De aztán maradt ez hogy facen allqndoan mentek a qro like jai minden nőre stb.

MINDIG az erdekelte az exem aki NINCS csak a neten.


Na en dobbantottam tole egy masik pasihoz. Elkezdett kaparni. De hiába.

Most engem leseget a neten🤣

2022. márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Szoval ha utánad kapar akkor te erďekled.
2022. márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

*aztán meg lesegethet teged is ha kidobod majd, mint most az exét:D

En erre felhívnám a figyelmét;)

2022. márc. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%

Nagyon sok pasi van akkor barom hogy csak az érdekli aki nincs akit nem kaphat meg, a mellette levő elérhető nő meg nem.

Igy ha az kilép, akkor ő sem lesz es elkezdi érdekelni. Amikor már NINCS🤣

2022. márc. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
*akkora
2022. márc. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
1-es, azért magadra sem lehetsz nagyon büszke, szánalmas a viselkedésed és az ember szemei keresztbe állnak attól, ahogyan írsz. Jobb, ha nem osztogatsz tanácsokat!
2022. márc. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogy nincs túl?

Ha szeret, keres, időt tölt veled, nem tartja vele a kapcsolatot (hacsak nem gyerek van), akkor nincs miért kételkedned.

2022. márc. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6 egyaltalán nem tartom szanalmasnak azt a viselkedest hogy nem köteleződöm el olyan mellett aki nincs mellettem elköteleződve. Ebbol titkokat sem csinálok a masik elott pont ugy ahogy a masik sem mikor az exe miatt használ engem egy lelki szemetesnek.
2022. márc. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A szánalmas az az amikor vki erőszakosan tapad valakire akinek nem is kell.
2022. márc. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
7-es,épp ezaz, hogy messengeren tartja vele a kapcsolatot. De ezt be is vallotta nekem, hogy nem szskította meg teljesen a kapcsolatot az exével.
2022. márc. 24. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!