Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszaszerezhetek egy elveszte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaszerezhetek egy elvesztett barátot?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem neten egy 17 éves sráccal (én24/L),sokat beszélgettünk,leveleztünk,hülyültünk.Nem volt sok önbizalma a lányok felé én pedig segíteni próbáltam neki,de egyszer csak bejelentette,hogy szerelmes belém....ekkor minden megváltozott.Én 6 éve élek párkapcsolatba ezt ő is tudta,mert még az elején elmondtam neki.Megpróbáltam elmagyarázni neki hogy nem lehet köztünk semmi először ment is a dolog,hogy maradjuk barátok. Kis idővel később megint elkezdte magyarázni,hogy neki nem kell más lány csak én...el is tervezte,hogy hogyan hagyjam el a páromat,persze én nemet mondtam.Erre megsértődőt azt mondta felejtsük el egymást,meg hogy kihasználtam mert lebeszélte az egyenlegét telefonról is,ami durván 3000Ft volt.Pár napja nem beszéltünk egyáltalán,amit sajnálok mert még az egész gubanc előtt nagyon jól elbeszélgettünk.Nekem sincs túl sok barátom,mert mozgás sérült vagyok és többnyire a lakásban tengetem életem.Jó volt vele beszélgetni.Kérdésem az lenne,hogy most akkor hagyjam békén,ne keressem vagy majd megnyugszik és akkor újra beszélhetek vele? Vagy jobb ha tényleg békén hagyom,ne szaggassam fel lelki világát többet? Előre is köszönöm a válaszokat...
2010. szept. 14. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb lesz, ha tényleg nem beszélsz vele. Ne keresd, és lehetőség szerint tegyél azért, hogy ő se tudjon megkeresni téged. Nem ecsetelném, hogy miért, mert látom te is érzed, hogy így lenne a legjobb.
2010. szept. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, valószínűleg sohasem volt barátság a részéről.
2010. szept. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen...bennem is felmerűltek ezek a dolgok. Sajnálom mert jókat beszélgettem vele. Hát akkor hagyom.:) Köszönöm a válaszokat!:)
2010. szept. 15. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!