Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvesztett bizalmat visszahozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztett bizalmat visszahozni?

Figyelt kérdés

Párom 1 hónapja elhagyott, mert úgy érezte nem szeret eléggé, utána párszor találkozott egy lánnyal, de csak a szex miatt.

Két hete ismét együtt vagyunk, azt mondta nagyon megbánta, akkor jött rá, hogy én vagyok az igazi számára és csak velem tudja elképzelni az életét.

Őszinte és nagyon kedves velem, de ott van bennem a félelem, hogy mi van, ha megint rájön egy ilyen...

Szeretném, ha újra merném szeretni úgy ahogy eddig, hisz valójában jó volt ezelőtt is a kapcsolatunk és most ha lehet még jobb együtt.

Volt valaki hasonló helyzetben?


2010. jan. 3. 01:02
 1/3 anonim válasza:

Ilyet nekem is mondott a párom, de nem hagyott el soha, mert rájött hamar, hogy mégis szeret, csak akkor nem érezte annyira, mert nem voltunk összhangban.

Legalább megmagyarázta a viselkedésének az okát? Hisz ha szeretett akkor is, amikor elhagyott, azt éreznie kellett és ha problémáitok sem voltak, akkor végképp nem értem a reakcióját. A félelmed persze érthető, nehezebb lesz már megbíznod a párodban, de nem lehetetlen vállalkozás.

2010. jan. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én azt mondom, mindenkinek jár egy (de CSAK egy) esély. beszélj vele őszintén arról, hogy nem tudod, hogy meg tudsz e benne újra bízni, ezt biztos ő is megérti majd. idővel viszont látni fogod, hova alakul a kapcsolat, és ha úgy látod majd, hogy "jófiú", akkor egyre jobban fogsz bízni benne.
2010. jan. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

engem az exbarátnője miatt hagyott el. pokoli érzés volt:S aztán 2hét után rájött hogy engem szeret,és velem szeretne lenni:) visszafogadtam. azóta 1éva vagyunk eggyütt boldogan!

a bizalommal nekem is voltak gondok, ebben a barátaim tudtak segíteni:) bíztattak meg ilyenek:)

2010. jan. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!