Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik nekem?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek falási rohamai vannak. Már jár orvoshoz, de messze van még, hogy kikerüljön ebből. Alapjáraton is van egy pocakja emiatt, de azért egy 55 kilós lány nem nagyon tudja rejtegetni, ha egy 30-as kfc kosár mennyiségű kaját megeszik egyszerre, és ismerem is. Meg tudom állapítani, ha haza megyek, hogy történt-e ilyen eset, vagy sem.

Soha semmit nem titkoltunk/szégyelltünk egymás előtt, ahogy ezt sem. De az utóbbi időben rendszeresen letagadja, azt mondja ritkulnak, pedig látom, hogy nem. Mi miatt történhetett ilyen fordulás nála? Érdemes lenne ráébresztenem, hogy látom, hogy nincs minden rendben?


2022. márc. 26. 16:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Terhes! Csak megvárja míg kifut az időből, hogy ne tudja elvetetni és a nyaladba varrja a kölyköt.


Sajnálom haver, de ezt megszivtad!

2022. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Itt szerintem veled nincs valami rendben. Egy 55 kilós lány miért ne puszilhatna be néha egy kosár kfc csirkét? Had egyen ha jólesik, nem túlsúlyos, hogy ez számítson. Valószínűleg azért titkolja, hogy ne b*szogasd.
2022. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Például azért mert az 55kg-os testét éhezéssel tudja fenntartani, esetleg pont azért, mert neked akar megfelelni. Tehát amikor nincsenek falási rohamai, az sem egészséges állapot.
2022. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#2 Szerinted komolyan normális, ha egy 55 kilós lány elfogyaszt 4000 kalóriát egy étkezéssel?
2022. márc. 26. 17:48
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit eszik egyszerre, ami 2 egész napi étkezésének megfelel?
2022. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom szégyelli magát miatta és azért tagadja le, hogy ne hallgassa tőled is, hogy nem kellett volna.
2022. márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jézusom, emberek. Ez olyan, mint a bulimia, csak ő - szerencsére - nem hánytatja magát. Szorongásra jön elő, heti egyszer vagy kétszer. Jár pszichológushoz, mindenben mindig mellette voltam, ezzel soha nem volt gond.
2022. márc. 26. 20:29
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Lukács Liza - Az éhes lélek gyógyítása c. könyvét tudom ajánlani a témában. Rengeteg és közérthető formában bemutató hátteret ír le, mi minden oka lehet a túlevésnek. Nekem is volt és rájöttem, hogy mennyi mindent pótoltam csupán ezzel gyerekkorom óta. Különösen jó, hogy meg tudja beszélni és a jó útra tud lépni egy pszichológussal. Habár nekem egy teljes KFC kosár sose ment volna le, de nem is jártam orvosnál vele. Remélem hamar megtalálják a megoldást! :)
2022. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Jaj, hogy válaszoljak is rendesen, azaz a véleményem..

"azt mondja ritkulnak, pedig látom, hogy nem."

Szerintem akarja a változást, de nyomást is helyez magára vele ami csak újabb "rohamot" gerjeszt nála, aztán persze ezt meg szégyelli. Hiszen nemcsak önmaga előtt mond csődöt, hanem még előtted is.

"Érdemes lenne ráébresztenem, hogy látom, hogy nincs minden rendben?"

Ha face to face nem is mondod az arcába, most, hogy megérkezett a jóidő, esetleg elmehetnétek sétálni, közösen vásárolni, főzni, egyre többféle program lesz. Talán segíthet, hogy más tevékenységben is támaszt/biztos pontot találjon a kaján kívül.

2022. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hogy a szarba tudod, hogy mit csinált amikor nem voltál ott?
2022. márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!