Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik nekem?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek falási rohamai vannak. Már jár orvoshoz, de messze van még, hogy kikerüljön ebből. Alapjáraton is van egy pocakja emiatt, de azért egy 55 kilós lány nem nagyon tudja rejtegetni, ha egy 30-as kfc kosár mennyiségű kaját megeszik egyszerre, és ismerem is. Meg tudom állapítani, ha haza megyek, hogy történt-e ilyen eset, vagy sem.

Soha semmit nem titkoltunk/szégyelltünk egymás előtt, ahogy ezt sem. De az utóbbi időben rendszeresen letagadja, azt mondja ritkulnak, pedig látom, hogy nem. Mi miatt történhetett ilyen fordulás nála? Érdemes lenne ráébresztenem, hogy látom, hogy nincs minden rendben?


2022. márc. 26. 16:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#10: mert sokszor végignéztem már, ahogy utána feszül és kétszer akkora a hasa, és hogy egész nap nem éhes már.


"Habár nekem egy teljes KFC kosár sose ment volna le"

Akkor az nem ilyen volt. Neki már annyira ki van tágulva a gyomra, hogy ha pl pizzázás közben jön rá, akkor megeszik egy 32-es pizzát, és még az enyémet is elkéri.

2022. márc. 26. 22:16
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha jár pszichológushoz, akkor szerintem az már haladás. Korábban az egyik válaszoló írta, hogy szeri te akarja a változást, csak az is stresszeli, hogy legyen haladás. Igazából ebből is plusz szorongást csinál. Mivel jelenleg nincs gond a súlyával, és kezelteti is magát, én inkább megnyugtatni próbálnám a helyedben, semmint számonkérni. Elmondhatod, hogy látod, hogy ez van, de komfortáld is, hogy nincs baj azzal, hogy még nem sikerül. Legyen türelmes, kitartó, és beszéljen a szakemberrel mindenről, ami akár kicsit is érdemleges lehet ezzel kapcsolatban.

Ugyan én nem vagyok falásrohamos, de borzalmasan szorongó típus vagyok. Soha nem segít, ha további presszionálással akarnak "segíteni". Nyilván nem kell hazudni neki, hogy nem látod a problémát, se hímestojásként kezelni, nehogy stresszként élje meg, de érdemes megtanítani neki a helyén kezelni ezt az egészet.

2022. márc. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mi van, ha te gondolod túl, és igazat mond? Ha ilyen szinten túlenne, az havi kb. 2kg hízást eredményezne, ami rövid időn belül nagyon látványos lenne. Nem beszélve arról, hogy ha mindent megbeszéltek, akkor az őt frusztráló stressz forrásról is tudnál. Amit rendezni akarnál segíteni, nem a tünetet eltüntetni! Már ha tényleg segíteni akarsz.. Kérdezd azt inkább, hogy jól van -e, és kiemelni abból a helyzetből, ami a szorongását okozza.
2022. márc. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"Ha ilyen szinten túlenne, az havi kb. 2kg hízást eredményezne"

Szerencsére nagyon jó genetikája van, emellett pedig hetente 4-5x sportol. Szerintem ennek köszönhető, hogy nem hízik. Plusz ez nem mindennapos, hetente kb egyszer fordul elő, néha kétszer.


"Mi van, ha te gondolod túl, és igazat mond?"

Lehet, de gyanús, hogy nekem van igazam. Alapvetően puha a hasa, de vannak napok, amikor hazaérek, és kemény, kidülledő, mintha várandós lenne.. ezeken a napokon pedig egész nap nem látom már enni, mert nem éhes. Ezekből rakom össze a dolgot.

2022. márc. 27. 13:39
 15/17 anonim ***** válasza:
#14, simán lehet, hogy fel van puffadva. Én néha estére úgy nézek ki, mint aki terhes, pedig reggel, felkeléskor kockás, lapos hasam van. Koplalástól is simán elő tud fordulni. Bizonyos esetekben meg akár a kenyértől, vagy más magas szénhidrátú ételtől is (candida esetén is pl), vagy ételintolerancia, akár ideiglenesen szerzettnél is (pl laktóz).
2022. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok az egyetlen, aki nem érti, hogy miért baj, hogy egy 55 kilós, kifejezetten vékony nő néha bepuszil egy adag szemét kaját. Napi 3x nem lenne normális, de alkalmanként ez tragédia? Én nem csodálom hogy a folyamatos ellenőrzés miatt inkább nem mond semmit.
2022. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

"Lehet én vagyok az egyetlen, aki nem érti, hogy miért baj"

Mert nem önszántából csinálja.


Közben sikerült megbeszélnünk

2022. márc. 28. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!