Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hazudik arrol hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik arrol hogy ő már alszik és közben még telozik meg ilyenek?

Figyelt kérdés

Állandóan leráz hogy alszik.

De ezután még fent van egy órát, de nekem nem válaszol, nem reagál a telefont sem veszi fel. Csak 1 ora mulva ír pár sort de az is kamu.


Azaz telózik még egy órat. Ami nem is lenne baj ha nem hazudna. De ő hazudik..



2021. szept. 2. 08:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
97%
:) voltam en is így. Az esti rutinjaim nem szivesen hagytam el, filmezes, jatszas. Enis pont ilyeneket mondtam a barátnőmnek, hogy faradt vagyok alszok mar stb. Egyszeruen van amikor az embernek nincs kedve dumalni massal hanem el akar vonulni a kis vilagaba... Van aki megerti van aki nem...
2021. szept. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
98%
Lehet hogy nem lehet lerázni téged? Vagy szimplán így kapcsol ki elalvas előtt? Megsugom, én is ilyen vagyok. Szóval elkoszonok a páromtol hogy jó éjt, aztán még netezek/olvasok egy kicsit stb. Este tízkor már nincs erőm chatelni, de olvasni szívesen olvasok mondjuk, vagy videókat nézegetek. Ennyire egyszerű.
2021. szept. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 A kérdező kommentje:

De vegyétek már azt figyelembe hogy hivtam es fel se vette..

Azért ez már tulzás mégha játszik is vki...

2021. szept. 2. 08:27
 4/87 A kérdező kommentje:
Szabályosan ignoralt es csak 1 ora mulva irt.
2021. szept. 2. 08:27
 5/87 A kérdező kommentje:

Es hazudik.

Mert eleve chat kozben olyan is volt hogy nem olvassa az uziket. Azaz a telefonon mashova átnézett 2 percre pl messenger.

De nekem azt irta a tabletet nézte vmi ártatlan dolgot. De ha chat kozben elpillantunk valahova addig a chatbol nem lepunk ki...



Hazudik ossze vissza:(

2021. szept. 2. 08:31
 6/87 anonim ***** válasza:
95%
Nem koteles neked beszamolni semmirol... Vedd eszre magas
2021. szept. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 A kérdező kommentje:

Nem koteles persze. Hazudni sem koteles...


En siman megmondanam neki hogy hogy xy bakker azt neztem csak.


A hazugsaggal van bajom ha vkinek nem tiszta!! Nem azzal hogy szabadidoben mit csinal. Hanem azzal hogy arrol hazudik!

2021. szept. 2. 08:34
 8/87 A kérdező kommentje:
*hogy irt xy
2021. szept. 2. 08:35
 9/87 anonim ***** válasza:
98%
Mond el neki ezt, hogy nyugodtan szoljon mikor tele a toke a hulyesegeiddel es kussba maradsz, utana nem fog hazudni.
2021. szept. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
16%
Akkor ti most messengeren beszéltek? Általában mondom csak általában ha elköszön a másik és lelép max 5 percig de volt már hogy 10 percig azután is fent jelezte. Anyumat van hogy egész éjjel pedig alszik. De értem amit te mondassz hívásra sem reagál akkor igen más programja van ki tudja. De ha mást csinál játszik netezik stb nem kéne hogy fent jelezze a faszbuk szóval jah hazudik. Hagyd a fenébe keress olyat aki nem kamuzik és szeret veled pötyögni ennyi. Az is lehet mással videochatel azért sem reagál csak mindig egy óra múlva. Azért ez furcsa.
2021. szept. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!