Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell valami indokot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell valami indokot keresni arra, hogy összevesszünk?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel fél éve vagyunk együtt. Egész jól megvagyunk, a viták ellenére, de általában ezt mindig sikerül megbeszélnünk.

Ma reggel ment éppen iskolába én felébredtem arra, ahogy készülődött és belém kötött, hogyha én egyszer elköltözök külföldre, akkor nem láthatjuk már egymást és ő nem akar hollandiába költözni, mert ott nem az angol nyelv. Hiába mondtam, hogy beszélnek angolul is, nem tágított.. Mondta, hogy inkább költözzünk majd londonba, mondom én meg oda nem akarok költözni. Én már nagyon régen elhatároztam a legjobb barátommal (15 éve ismerjük egymást), hogy egyszer kiköltözünk hollandiába és veszünk egy társas házat, ahol egymás mellett lakhatunk. Erre megkaptam, hogy akkor tervezzem vele az életem. Megkaptam azt is, hogy ő nem akar rohanni utánam, mert ez az én akaratom nem az övé és nem az én életemet akarja élni. Mondom ez még a közelben sincs, ne most veszekedjünk már ezen, még most kezdtem el dolgozni is. Erre: de akkor is elfog jönni.



2022. márc. 28. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Azért őt is meg lehet érteni, még ha most gyerekes is a felfogása, de képzeld magad a helyébe. Valószínűleg nekem sem tetszene, ha a párom a barátjával komolyabban tervezne, mint velem.
2022. márc. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Hát én abszolút veled értek egyet. Ez a reggel, készülődés közbeni kiborulás teljesen indokolatlan volt, nem így kellett volna ezt megbeszélni, pláne nem ilyen hangnemben.

Ez egy fél éves kapcsolat, neked meg már gondolom régebb óta vannak meg a külföldi terveid. Nehogy már fél év miatt dobd el az álmaidat...

2022. márc. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Fél év semmi. Ez még csak az ismerkedés időszaka. Úgy látom, nem fog ez menni.
2022. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azóta hol laksz?
2022. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!