Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez? Természetes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Természetes, hogy összevesszünk, és ilyet mondjon nekem?

Figyelt kérdés

Meg akartam kérni, hogy ne sírjon, erre ezt írta nekem: "TE NEKEM NEM MONDOD MEG, HOGY MIT NE CSINÁLJAK, JÓLVAN?!

ELŐBB B*SZLAK POFÁN, HÜLYE K*RVA"

Kis folytatás után már nem is akar velem lenni... megint... miért van ez? Miért kell minden nap ezt átélnem? Pedig csak vele szeretnék lenni...


2009. dec. 18. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

És te mégis vele szeretnél lenni?

Akkor ez játszma, megtaláltátok egymást.

2009. dec. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a francba. Nem érdemel meg téged.
2009. dec. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

persze, h nem normális, ne tűrd, h így megalázzon!!!

ha ő ilyen primitív, nem érdemel meg téged és nem kellene az ő szintjére süllyedned, mert azzal, h vele akarsz maradni, te sem leszel jobb.

ez annyira kiborító: hogy mondhat neked ilyet? legközelebb torkon szúr?

hagyd ott, ha jót akarsz, nem leszel mellette boldog hosszútávon!

2009. dec. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nincs önbecsülésed. Nekem ilyet írna a szerelmem azonnal otthagynám.
2009. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
És biztos hogy ezeket amúgy ő írja? Nem lehet hogy valami hülye feltörte az msnjét, vagy valami haverja szórakozik ?
2009. dec. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, ő írta. Előtte beszélgettünk rendesen, és már nagyon kiakadt szegény... előbbieknek: ő nem gonosz, tényleg nem. Én vagyok a rossz, hogy mindig kiakasztom...
2009. dec. 18. 19:59
 7/15 anonim ***** válasza:
HA kiakasztod,akkor sem kéne ilyeneket írnia!Ez nem megoldás arra!Az ilyen nem érdemel meg téged,de ha úgy gondolod,hogy mégis,akkor beszéld meg vele az egész dolgot,és azt is,hogy többet ne írjon ilyeneket ha összevesztek!
2009. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyébként azóta már elnézést kért tőlem, és megint az lett, hogy amiekt mondott nekem (nagyon csúnyákat, sírtam is rajta, pedig nem szerettem volna mostmár), azok nem voltak igazak. Nem haragszom rá. Szeretem. És megpróbálom többbet nem idegesíten, mert ő is nagyon szeretm engem, csak ha ideges, vagy féltékeny... hát, szabakban kicsit túl indulatos...
2009. dec. 18. 20:27
 9/15 anonim ***** válasza:

nekem szerintem az lenne a reakcióm ha személyesen beszélnénk, és ilyet mondana hogy ráordítanék hogy mégis mit képzelsz magadról?meg hogy én se beszélek így veled akkor te miért vagy ilyen lekezelő? nézz már magadba..

és ha nem hagyná abba a veszekedést és nem kérne bocsánatot én felpofoznám és ott hagynám hogy gondolkozzon már el rajta hogy mit is művel..mit képzel ő az Isten? már bocs de felidegesít az ilyen..

16/l

2009. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

egyébként én még az ilyen durva beszédet viccből sem tűrném el, szerintem ez még annak is durva lenne...pláne így..neked se lehet jó hogy nap mint napos a sírás meg a veszekedés.. ha nem változtat rajta hát neked kell kiadnod az útját.

legalábbis nekem ez a véleményem.

2009. dec. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!