Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetek ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen szerencsétlen? Hasonló cipőben valaki?

Figyelt kérdés

Adott egy lány/nő, akit egy jóbarátom által már ismertem, legalábbis sokat hallottam róla, és már akkor is nagyon szimpatikus volt, de a közelmúltban találkoztam vele, és hát nem csalódtam.

Akkor még csak tetszett, persze, szép meg minden, de nem tulajdonítottam neki semmit. De azóta nem tudom kiverni a fejemből, egyfolytában rá gondolok. Majdnem tökéletes; nagyon szép, jó alak, nagyon sok kozos érdeklődési kör.

Egyetlen egy probléma az, hogy van barátja. Persze, hogy van, ez az én formam. Tiszteletben is tartom ezt, emiatt lemondtam már pár programot, amin ő/ők is ott voltak. De nem jó ez így, mert látni is akarom őt, el is akarom felejteni, és persze a programokból sem szeretnék kimaradni.

Hosszúra nyúlt, de olyan jól esett leírni, köszi ha elolvastad, és ha van valami tipped ne tartsd magadban.



2018. aug. 24. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

ezt leírhattad volna rövidebben is:


nyafi-nyafi-nyafi

nyafi-nyafi

nyafffffiiiii-nyaffffffiiiiii

2018. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Regisztráltam erre az oldalra mert volt egy kérdésem, amit jelenleg nem tudok kivel megbeszélni. Biztosan én vártam sokat, hogy normális választ, esetleg tapasztalatot ír valaki.

Ennyit erről, nem is tudom mit vártam

2018. aug. 24. 23:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mintha én írtam volna, bár azzal a különbséggel, hogy egész jól játszott az érzéseimmel a csajszi, így csak egy ideig tartottam tiszteletben azt, hogy volt barátja, onnantól én is nyomultam rá, és persze együttlétek is voltak, míg nem vallottam neki szerelmet. Ekkor válaszútra kértem, de hát nem engemet választott, na akkor piszkosul magamba zuhantam, kellett egy bő fél év hogy kiheverjem. Imádtam a társaságát, de sajnos a megoldás a teljes kapcsolat megszakítása, mégha kezdetben iszonyatosan hiányzik akkor is, legalábbis más nekem nem sikerült. Probáltam ismerkedni közben, nem ment, kicsit többet italoztam, de baromság volt, mindig ott volt, és egyszerűen az imádat, a keserűség, a düh egyszerre volt bennem
2018. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne rossz azt megtudni, hogy milyen kapcsolatban van a barátjával, mennyi ideje vannnak együtt, ha pl. nagyon a kapcsolat elején vannak, akkor még könnyen megszerezheted, vagy ha épp egy ellaposodó kapcsolatban van szintén van esélyed...

Viszont ha dúl a szerelem, akkor inkább hagyd, mert csak csalódni fogsz

2018. aug. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Légy úriember, van párja, rendezd le magadban a dolgot aztán lépj tovább.
2018. aug. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!