Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl korán házasodtam?

Figyelt kérdés
29 éves lettem (nő), a férjemmel kisbabát tervezünk. Már nagyon vágyom a babára és a férjem is, de időszakosan - talán kapuzárási pánik lehet? - azt érzem, hogy nem éltem ki magam. Ami így is van, mert csak néhány barátom volt a férjem előtt, mindegyik 1-2-3 éves kapcsolat. Mindegyik kapcsolatom végén azt éreztem, hogy már nem vonzódom a páromhoz és élni szeretnék még, ezért vetettem véget mindegyik kapcsolatnak. Aztán persze mikor szakítottam, volt egy kis időm egyedül, amikor lett volna lehetőségem bulizni és pasizni, de szerelem nélkül nem tudtam még csak megcsókolni sem senkit. Viszont a szerelem részemről mindig hamar kialakult. Aztán jött az újabb kapcsolat. Kicsit talán kapcsolatfuggo is voltam. A férjemmel 6 éve vagyunk együtt, még mindig úgy gondolom, nála jobb férjem nem lehetne. Azonban a kapcsolatunk nagyon hullámzó. Vannak hetek mikor írtó szerelmes vagyok belé, aztán jön pár hét mikor laposnak érzem az egészet és úgy érzem , még élni akarok. A jelenlegi munkámból adódóan sok fiatal férfit megismerek és gyakran előfordul hogy rám startolnak. Na most, a laposabb unalmasabb időszakokban ha egy jóképű srác teszi ezt, olyankor tényleg úgy érzem, szívesen mennék el vele randizni, szeretném újra átélni a kezdeti izgalmakat. Megcsalni nem akarom és nem is tudnám a férjemet. De a fantaziam többször eljátszott már a gondolattal. És nem tudom, ez mennyire normális. Szeretem a páromat, de úgy vágyom az izgalmakra. Ilyenkor felmerül bennem, hogy talán túl korán mentem férjhez, nem éltem mi magam... És hogy ez az érzés valaha el fog-e múlni. Tudom, hogy a legjobb férfit választottam, még ha nem is próbáltam ki sok fiút. Tudom, ha lenne egy kisbabám, ő lenne az első és legfontosabb, de nem tudom, mennyire normális hogy néha felmerül bennem hogy más férfiak is tetszenek és kíváncsi lennék rájuk, szívesen atelnem a kezdeti randizasi időszakot. Próbáltam már hogy a férjemmel felpezsdítsük a kapcsolatot, randizgattunk, de az nem olyan volt. Szeretem őt, tisztelem, de az érzéseimet nem tudom irányítani.
2022. márc. 29. 20:48
1 2 3 4
 1/35 Noren1989 ***** válasza:
20%
Semmi gàz, majd felkeresel egy szakembert.
2022. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
86%

29 évesen azért már rég nem így kéne gondolkodni. Ha csak egy kis 22-23 éves csajszi lennél, megérteném a kérdést, de így nem.

Ellenben nem rosszindulatból, de amíg ezt nem rendezed magadban,ne akarj gyereket. Illetve ne vedd sértésnek, de nekem ez úgy tűnik, mintha jó dolgodban nem tudnád miben keresd a hibát.

2022. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Ezért gondolom, hogy talán nem éltem ki magam. Mert aki 20 éves bulizik, pasizik ossze-vissza, az túl van ezen már ilyen életkorban. Hát én nem éltem, sosem volt bulizós korszakom, most meg vágynék rá.
2022. márc. 29. 21:11
 4/35 anonim ***** válasza:
96%
Az a baj hogy ezzel a hozzáállással te sose fogod kiélni magad. Mert nem ezzel van a gond hanem a kötődéseddel. Mindegyik kapcsolatodnak ahogy írod ugyanaz volt a vége, dobantottál mert nem élted ki magad. És ha még a fél város végigmegy rajtad akkor majd azt mondhatod kiélted magad? Nem, mert akkor is meglesz a hiányérzeted. Akkor is ugyanúgy vágyni fogsz az újdonságra mert az alapvető kötődéseddel van baj. Ja, és gyereket tényleg ne vállalj így.
2022. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Mi a baj a kötődésemmel? Kötődöm a férjemhez. Különben nem ragaszkodnék hozzá.
2022. márc. 29. 21:29
 6/35 anonim ***** válasza:
80%

Ha még egy olyan párt se tudtál magadnak találni, akihez képtelen vagy hosszútávon kötődni, nagyon nem kéne gyereket csinálnod. Netto felelőtlenség. Majd mellette is váltogatod a pasikat pár évente, mert nem bírsz magaddal, nagyon nem jó példa.

Előbb rendet kéne tenni a fejedben, mert magad se tudod mit akarsz igazán. Együtt vagy valakivel évekig aztán eldobod újra meg újra. Párszor pasit cseréltél, most majd pár évente új férjeid lesznek? Minek házasodtál meg így? Baromi éretlen vagy egy felnőtt, komoly kapcsolathoz is, meg a gyerekvállaláshoz is.

2022. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
65%
Rém egyszerű a válaszom...nem ő a neked való.
2022. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

A kiélés nálad a pasizast jelenti ? Érdekes.

Vagyis teljesen oké, de ha ki akarod élni magad, akkor minek kapcoslatokba mentél bele és nem csak komolytalan afferokba? Ebben semmi logika nincs.

2022. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 6 éve jöttetek össze? És hány éve vagytok házasok? Abszolút nem is buliztál előtte? Együtt szoktatok szórakozni járni?
2022. márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk házasok, 6 éve jöttünk össze. Abszolút nem buliztam előtte. Barátaim sem voltak, most is csak néhány van. Neha megyünk házibuliba barátokhoz, azokat tökre élvezem, pedig régen utáltam ezeket.
2022. márc. 29. 22:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!