Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl korán házasodtam?

Figyelt kérdés
29 éves lettem (nő), a férjemmel kisbabát tervezünk. Már nagyon vágyom a babára és a férjem is, de időszakosan - talán kapuzárási pánik lehet? - azt érzem, hogy nem éltem ki magam. Ami így is van, mert csak néhány barátom volt a férjem előtt, mindegyik 1-2-3 éves kapcsolat. Mindegyik kapcsolatom végén azt éreztem, hogy már nem vonzódom a páromhoz és élni szeretnék még, ezért vetettem véget mindegyik kapcsolatnak. Aztán persze mikor szakítottam, volt egy kis időm egyedül, amikor lett volna lehetőségem bulizni és pasizni, de szerelem nélkül nem tudtam még csak megcsókolni sem senkit. Viszont a szerelem részemről mindig hamar kialakult. Aztán jött az újabb kapcsolat. Kicsit talán kapcsolatfuggo is voltam. A férjemmel 6 éve vagyunk együtt, még mindig úgy gondolom, nála jobb férjem nem lehetne. Azonban a kapcsolatunk nagyon hullámzó. Vannak hetek mikor írtó szerelmes vagyok belé, aztán jön pár hét mikor laposnak érzem az egészet és úgy érzem , még élni akarok. A jelenlegi munkámból adódóan sok fiatal férfit megismerek és gyakran előfordul hogy rám startolnak. Na most, a laposabb unalmasabb időszakokban ha egy jóképű srác teszi ezt, olyankor tényleg úgy érzem, szívesen mennék el vele randizni, szeretném újra átélni a kezdeti izgalmakat. Megcsalni nem akarom és nem is tudnám a férjemet. De a fantaziam többször eljátszott már a gondolattal. És nem tudom, ez mennyire normális. Szeretem a páromat, de úgy vágyom az izgalmakra. Ilyenkor felmerül bennem, hogy talán túl korán mentem férjhez, nem éltem mi magam... És hogy ez az érzés valaha el fog-e múlni. Tudom, hogy a legjobb férfit választottam, még ha nem is próbáltam ki sok fiút. Tudom, ha lenne egy kisbabám, ő lenne az első és legfontosabb, de nem tudom, mennyire normális hogy néha felmerül bennem hogy más férfiak is tetszenek és kíváncsi lennék rájuk, szívesen atelnem a kezdeti randizasi időszakot. Próbáltam már hogy a férjemmel felpezsdítsük a kapcsolatot, randizgattunk, de az nem olyan volt. Szeretem őt, tisztelem, de az érzéseimet nem tudom irányítani.
2022. márc. 29. 20:48
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
50%
29 évesen elég morbid egy 16 éves tinilányt/53 éves klimaxos nőt alakítani. Erre pedig megházasodni, meg gyereket is tervezni pluszban. Labilis, illogikus, észérveket mellőző abszolút morbid, groteszk, gusztustalan dolog.
2022. márc. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Gyanítom, hogy a mindenkiből senki sem orvos.;)
2022. márc. 30. 23:20
 23/35 anonim ***** válasza:
64%

Pont ez a személyiségzavarok lényege is - mindenki látja a defektet a környezetedben, csak te nem, hiszen neked normálisak azok a valójában abnormális berögződések!


Cicavirág, ha ennyire nem bírod ezt elfogadni, akkor minek írtad ki a kérdést? Önmegvalósítani a férjeddel együtt is tudnál! És lehetne az tanulás, utazás, sport, hobbik kiélése - nem az, hogy gondolatban már mások f*szán lovagolsz a hitvesi paplanon a férjeddel szemben. Szánom szerencsétlen férfit, hogy egy ilyen nővel kergeti a sors!

2022. márc. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Sajnállak, hogy nincs jobb dolgod szerda éjjel.
2022. márc. 30. 23:52
 25/35 anonim ***** válasza:
72%
De neked sincs, úgy látom. Nem a #23 voltam.
2022. márc. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
27%

#24:


De neked az életed szánalmasabb, mint nekem a szerda estém, már ne is haragudj.

2022. márc. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Szetintem abban egyetérthetünk, hogy még ha pszichológus is itt bármelyikünk, távolról, 5 sor leírása után felesleges (nem is lehet) a kérdező vélt vagy valós mentális betegségeiről bizonyítványt kiállítani. A kérdező is érzi, hogy valami nem kóser, különben nem írna ide. Bár Metamorphosis stílusával nem értek egyet (illetve a feminista szitkozódással szemben sem), de a kötődési problémákkal igen. Főleg mert saját tapasztalat. Szinte pontosan ugyan ezt éltem (néha még sajnos most is) át mint te. Bár én fiatalabb vagyok nálad jó pár évvel, de a 16ot én is rég elhagytam. Nekem is próblémáim voltak a kötődéssel, sérült az ún.ősbizalom még gyerekként, volt/van egy nárcisztikus apám, aki érzelmileg teljesen kiszámíthatatlan volt, volt egy számomra fontos tevékenység, amiben különlegesnek érezhettem magam (plusz akkor azt érezhettem, hogy apám is szeret), de ezt nem tudtam folytatni. Volt egy be nem teljesült (apám miatt) kapcsolatom, amit még mindig nem sikerült helyretennem. Nem voltam a saját életem ura, nem szerettem semmit a környezetemben. Ezeknek köszönhetően kb csak az töltött el izgalommal, ha új ffi jött az életembe (szexig nem kellett eljutni). Ismét különlegesnek érezhettem magam, a szürke életembe izgalmat hozott, azt érezhettem, hogy vágyik valaki rám, engem akar. A kiegyensúlyozott párkapcsolat unalmas volt, mert sosem tapasztaltam ilyet előtte (szüleimnek is szar). Folyamatosan kalandozni akartam én is. Imádtam a drámát stb. Gondolkozz el rajta, hogy téged milyen párkapcsolati minták vették körül, milyen a kapcsolatod a szüleiddel, hogyan vagy te most a saját életedben. Mi hiányzik a kapcsolatból. Mit adhatna egy kaland srb
2022. márc. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%

Ahh csak nevetek a kommenteken.. Nekem is volt anno ilyen időszakom, aztán elmúlt. Nincs itt semmiféle betegség, mielőtt össze-vissza hordanak mindent is itt az emberek :D Ne izgulj, majd elmúlik, változol, változok, változunk valamennyien.

Inkább keress valami hobbit, foglald le magadat, amit szívesen csinálsz stb. Majd elmúlik.

2022. márc. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
44%

#27:


Előző oldalon két kommentemben is megjegyeztem, hogy nem célom távgyógyászkodni. Nem kell úgy tenni, mintha már írnám a zárójelentését. :))))

2022. márc. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

#28:


A kérdező szerint fiatal felnőtt kora ezzel küzd. Ez minden kapcsolatában megjelent, volt neki több is. 6+min. 3 éve, ha jó indulatúan számolunk, tehát cirka 10 éve. Ez minden tehát, csak átmeneti. Sokkal inkább akut.

2022. márc. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!