Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után házasodtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után házasodtatok össze? Előtte hány hónap/év után vállaltátok fel, hogy jártok?

Figyelt kérdés

2014. szept. 3. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
A "járást" szerintem nem hónapokban mérhető idő után szokták felvállalni, maximum hetek után. Évekről ne is beszéljünk, az a középkorban volt még, amikor egy levélváltás hónapokba telt :D
2014. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
anyumék fél év után összeházasodtak. most lesz 25 éve h együtt vannak :)
2014. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első perctől kezdve, hogy megvolt az első csók nem volt titok, hogy járunk, sőt, "boldogan ugráltuk" mint a lököttek :D Szóval csak az nem vette le, aki nem akarta :)

Nagyjából 3-4 hónap után összeköltöztünk, 1,5 év körül kértem meg a kezét, és mire le is szerveztük az esküvőt, két évesek voltunk :) Most 9. éve vagyunk házasok, és beleléptünk a 10. -be :)

2014. szept. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az első randi után felvállaltuk. Fél éven belül meg volt az eljegyzés, de a házasságra már nem tudtunk sort keríteni. Kollégista volt majd 300 km-el arrébb, így nem lett volna értelme, úgysem lakhattunk volna egymással. Megvártuk a suli végét és 3 év múlva házasodtunk össze és költözött hozzám.


44F

2014. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve jártunk mielőtt összeköltöztünk. Fél évre rá házasság. Egy év múlva válás.
2014. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

9 éve vagyunk együtt. Ebből 3 éve házasok, és 6 éve élünk együtt.

Mikor összejöttünk rá pár hétre már "hivatalos volt" :)

2014. szept. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

két hét ismeretség után kijelentette hogy járunk. én tiltakoztam. 3 hónap múlva összeköltöztünk. fél év múlva összeházasodtunk

(másfél évre rá elváltunk)

2014. szept. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megismerkedéstől számitott 1 hónap múlva kérte meg a mancsom(csak nem adtam:D) és 11 hónap múlva esküvő.
2014. szept. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jah első perctől kezdve, miután beadtam a derekam.
2014. szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!