Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem tud örülni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem tud örülni a sikereimnek mit jelent?

Figyelt kérdés

Kaptam egy jelentos bonuszt es fizu emelest is,mert nagyon elegedettek a munkammal.Boldogan meseltem a paromnak aki faarccal dünnyögte kicsit ingerulten,hogy nem hiszi el..

Aztan panaszkodni kezdett,hogy bezzeg o nem kap ennyit,meg ez lenne a normlis ha minden ember annyit kapna mint en,meg hogy amugyis ez a nagy cegeknel tok alap mindenki annyit kap.

Ez tobb szempontbol is serto volt,lekicsinyelte a sikerem masfelol nem orult velem egyaltalan.

Amugy nem keres annyival rosszabbul mint en kb 15-20% a kulonbseg kettonk kozott,de neki van lehetosege maszekra szoval ha odatenne magat tobbet is tudna …

Azutan meg valmi apróságon ugy sértegetett es veszekedett velem ,hogy csak pislogtam.

Pedig kb ket napja meg élete szerlmenek hivott..


2022. márc. 30. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bántja az egóját, azt jelenti. Az ő önérzete előbbrevaló, mint a te érzéseid. Ilyen egyszerű a képlet.
2022. márc. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Irigy rád.

Én helyében megdicsertelem volna...

2022. márc. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak orulni kellene, hogy nem lesz anyagi gond...
2022. márc. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Oda-vissza remek kapcsolat, az ő része elég egyértelmű, de a kérdésben is megbújnak nem túl pozitív gondolatok, lásd a "bezzeg ő maszekolhatna" rikácsot.


Egyelőre illetek egymáshoz...

2022. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kisebbségi komolexusa van melletted.
2022. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4,bezzeg? Pont azt mondom,hogy nem kellene irigynek lennie hiszen van lehetosege tobbre. En orulok neki,ha o tobb penzhez jut..

Nem nagyon tudom ezt lenyelni,kb rosszul erzem magam amiatt hogy sikereim vannak.

2022. márc. 30. 09:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menekülj, míg tudsz. Rosszindulatú, irigy, komplexusos ember. Az ilyet kerülni kell. Aki nem örül a sikerednek, veled együtt, annak nincs helye melletted!😊✌
2022. márc. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7-essel egyetértek.

Egy jó párkapcsolatban alapvető lenne, hogy örülünk a másik örömének. Akár fizetésemelésnek örültél, akár annak, hogy virágoznak az utcán a fák, ha ezeket elmeséled a párodnak, normális esetben örülne a te örömödnek.

2022. márc. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Remélem nem rólam van szó, mert én is így vagyok (bár maszekolni nem szoktam, nincs is mit).

Igyekszem a dolgokhoz jó pofát vágni, akárki sikere, de legbelül én szeretnék az illető helyében lenni, és irigylem ha valakinek sikere van, mert nekem a legapróbb dolog sem jön néha, szóval siker élményem 1x ha van 100 alkalomból.

Lehet a Te párodnak is ez a baja, hogy kevésnek érzi magát, nincs önbizalma, ő is szeretne sikert, de bármit is tesz, nem sikerül neki.

2022. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj.
2022. márc. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!