Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudnak örülni a...

Miért nem tudnak örülni a barátaim a sikereimnek?

Figyelt kérdés
mindig azt érzem hogy jó barátok vagyunk, jóban rosszban, én mindig támogatok mindenkit örülök ha valakinek összejön amkit szeretne, de ha rólam van szó, ők mindig leszólnak ha valami összejön, sokszor kárörvendőek velem, aminek én örülök és megosztom velük, csak a rosszat látják meg benne.
2019. márc. 18. 20:52
 1/4 anonim válasza:
100%

Nem igazi barátok, veled kellene örülniük, jó persze nem mindegy miről van szó

De gondolom olyan dolgokról amikre büszkének kellene lenniük

2019. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Irigyek/nem igazi barátok.
2019. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
Mert irigyek.
2019. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most diplomálás előtt állok és az egyik "barátnőm"hirtelen elkezdett célozgatni mi az ami nem működik az életemben és ezt olyan módon tette,hogy sikerült napokig elvennie a lelkibékémet.Ezzel úgy gondolom be is fejeztem vele,mert ő egy alaptiszetletet más dolgokban sem ad meg és szemmel láthatóan lenéz amiért van ami nem jön össze-megjegyzem neki sem és ehhez még az is párosul, hogy irigy rám a diploma miatt.
2019. márc. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!