Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom hazudik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom hazudik?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve vagyunk együtt, és 1 hónappal ezelőtt volt kapcsolatunk első nagy elridegülése. Mindkettőnknek kellett egy kis idő külön, tehát nem szakítottunk nem veszekedtünk, szimplán kellett egy kis én idő, ami miatt nem beszéltünk 3-4 napig körülbelül. Ebben a pár napban egyébként én nagyon hiányoltam, de nem akartam ráírni gondolván ő írna ha hiányoznék neki (mert ismerem, és tudom hogy olyankor ír) majd amikor eltelt ez a pár nap találkoztunk és ő valamiért úgy gondolta nem tudja folytatni velem és szakított velem. 2nap múlva viszont újra felkeresett és mondta hogy nagyon nagyon bánja amit tett, rengeteget sírt és hiányzom neki, így hát pár nap múlva újra találkoztunk megbeszéltünk mindent és újra összejöttünk. Kíváncsiságból megkérdeztem, hogy kinek mondta el ezt a furcsa helyzetet ami történt amire azt mondta hogy csak a legjobb barátjának. Azonban pár napja nagyon rossz dolgot tettem és elolvastam a telefonjában egy beszélgetést. Ami kiderült: ráírt egy volt lány barátjára (legyen Eszter) abban a pár napban amikot nem találkoztunk de együtt voltunk még, és ezzel nincs is baj hiszen only barát, de Eszternek írta le hogy találkozott a buszon az egyik lány osztálytarsaval, aki nagyon szimpatikus volt neki és 1 órát is beszélgettek. Majd miután hazáért bekovette mindenhol, és rá is írt... Ott is beszélgettek. Eszternek azt írta hogy ismerkedtek stb, de hogy a lány végül egy idő után nem írt vissza neki. Erre Eszter azt írta neki h igen mert sokan próbálják fűzni. Az is kiderült hogy a magánügyünket ennek az akkor megismert lánynak is elmondta valószínűleg engem szarnak beállitva. Lényeg a lényeg a kommunikációt nagyon fontosnak tartom ezért felhoztam neki a témát tegnap. Azonban egyedül annyit mondott hogy találkozott a lánnyal a buszon és rendes volt de csak egy sziat írt neki amire nem írt vissza neki és ezért törölte is. Valamint elkezdte mondani hogy pedig milyen csúnya stb stb tudom hogy nem csúnya a lány és az alakja is bomba hiszen egy suliba járunk és ő amolyan menő lány. Mindenben is hazudott szinte, és ha próbáltam célozni rá hogy már pedig tudom hogy hazudik akkor elkezdett veszekedni és kiabálni hogy megint féltékenykedem és nyomom a hülyeséget. Őszintén nekem nagyon szarul esik hogy így a szemembe tud hazudni, mert itt nem a féltékenységen van ahangsuly hanem hogy nem tudok megbízni benne ezek után. Nektek mi erről az egészről a véleményetek?

2022. márc. 30. 22:56
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Azzal kiegészíteném, hogy mindenkinek azt mondja hogy pf én egy lány miatta se sírnék egy lány után se futnék. Hol ott velem pont ezt csinálja de akkor mások előtt miért adja elő ennyire magát?
2022. márc. 30. 23:06
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hazudik, manipulál, csak azért ment vissza hozzád mert -már bocsi de- kell a fix punci. Ha a buszos csaj visszaírt volna akkor már rég feledésbe merültél volna.
2022. márc. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szerinted elmondjam neki, hogy tudom az igazságot annak ellenére hogy ezzel enyhén szólva szarba hozom magam a telefonjaban való turkálás miatt?
2022. márc. 30. 23:11
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elmondani, csak ki kell dobni a gyereket.
2022. márc. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Még ha ilyen egyszerű lenne 😅
2022. márc. 30. 23:16
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ilyen egyszerű. Nekem is volt négy éves kapcsolatom, és amikor kellett, elengedtem.
2022. márc. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgyse vallja be hogy ő a hibás. Még te leszel a bizalmatlan, féltékeny szar, hogy belenéztél. Ismerem ezt a fajtát. Ne bonyolítsd túl a szakítást.
2022. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti kidobnám.
2022. márc. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Azt segítsetek eldönteni legyszi hogy elmondjam-e, mert nagyon szeretném egyébként a fejéhez vágni hogy mekkora egy....
2022. márc. 30. 23:34
 10/22 anonim ***** válasza:
11%
Elég unalmas kamusztori, legközelebb jobban rázd fel.
2022. márc. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!