Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos az utóbbi hónapokban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos az utóbbi hónapokban a párom egyre többet hazudik.Hogyan oldhatnám meg vele ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Mondok pár példát

Azt állította nincs se barátnője,barátja,kollégákkal se barátkozik,pár nappal később ,azt mondja beültek valahova,ezért később jön haza.

Régebben mesélte,fiatal korában barátnőjével kíséreltek meg öngyilkosságot,pár napja előjött valahogy a téma,azt mondta,ő soha nem lenne ilyenre képes.

Azt állította,milyen rossz volt az exével,közben kiderült néha találkoztak is mióta velem van,amit szintén tagad.



2022. márc. 28. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Van oka hazudni? Csak mert gyakran akkor csinálnak ilyet, ha túl bizalmatlan, vagy esetleg agresszív a barátjuk.

Vagy ha egyszerűen van valami rejtegetni valója.

Én nem akarom kavarni a kakát, de itt valami nagyon bűzlik.

2022. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok feleslegesen féltékenykedő,meg számonkérő,lehet baráti köre ha akar,ezért nem értem mire jó ez.
2022. márc. 28. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

A pszichopatak ilyen megrogzott hazudozok.

Van roluk szakirodalom:jackson Mackenzie: Kezikonyv mergezo emberekhez

2022. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Az en pasim is hazudik allandoan. Biztos ezert. 😂😂

Ezek utan en is hazudozok.

2022. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a hármas véleményét!
2022. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noren1989 ***** válasza:
24%
Hooogymifaxvan?
2022. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mentális gondok, ennyi.


Akit én szerettem jobban bárminél, az olyan szinten pörgetett az ujja körül hónapokig, hogy még majdnem én köszöntem meg neki, hogy vele lehetek... Hazudott minden percben. Túl későn vettem észre. Addigra már padlót fogtam miatta. Ő sem volt normális és soha nem is lesz az.

2022. márc. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tudod megoldani hogy ő hazudozik
2022. márc. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!