Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell ahhoz történnie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ahhoz történnie valaminek hogy legyen valami?

Figyelt kérdés

Mindig vannak a kapcsolatunkban vagy az életünkben események, esetleg balhék, külső környezeti hatások, emberek, akik miatt ez meg az van/lesz, menni kell ide oda, vagy intézni ezt azt, szóval zajkik az élet ami esetekben összekovácsol minket, esetekben szétszed, es így lavírozgatunk.


Es feltűnt az, ha nincs semmi külso környezeti hatás, vagy az élet hatása, pl 4 fal kozt vagyunk 7végén és (még)a telefon se mukkant meg, nem történik semmi, akkor olyan mintha nem is lenne köztünk semmi. Max olyan dolgokrol van szo amik már megtörténtek, vagy meg fognak történni. Amugy semmiről. Témánk sincs. Es "állókép" vagyunk csak.nincs mozgás esemény nincs semmi a kapcsolatunkban. Max el lehet ütni az ilyen holtidőket vmi kínprogrammal, vagy szexszel tarsasjatekkal.



#a semmi
2022. márc. 31. 16:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Tehát miert kell ahhoz külső kornyezeti hatás hogy a kapcsolatunkban létezzen valami "mozgás"?
2022. márc. 31. 16:56
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mit várnál...? Szerintem ez így teljesen ok.
2022. márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális. Ha nem történik semmi, nagyon nehéz lenne egy idő után bármiről is beszélni. Ezen ne aggodj szerintem. Mi úgy is szoktuk élvezni egymás társaságát, hogy csak csendben ülünk egymás mellett.
2022. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A semmiről nem lehet beszélni, ezért fontos az új kihívás, élmények. Hogyha te másképp gondolod, azzal sincs baj, csak olyan párt kell találnod.
2022. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egy exem kapcsán kezdtem ilyenen agyalni. Mikor elso randi elott azon aggodtam mirol fogunk beszelgetni.

Aztán valahogy minel jobban ismertuk egymást jottek ezek a témák, hogy mi van anyuddal, mit vegyunk enni, es folyamatos interaktiv kommunikácio az élet adta események miatt.


Es igy el lett kendőzve az hogy amugy semmilyen témánk nem lenne, ha mondjuk nem jönne az anyja hozzánk, ha nem kene bevásárolni, ha nem mennénk a haverokhoz, tehát alapbol a nagy semmi van. Es ez a mag. E köré épül be életesemenyek sora. A nagy semmi köré. Es ugye ex. Soha nem is volt olyan érzésem hogy valoban összetartoznánk.


Kb mint amikor van egy munkatarsad de sak azért beszeltek mert muszáj a munka miatt. De amugy kapcsolat se lenne köztetek.

Talán ez jo hasonlat!!!


És ezt érzem a mostani párommal is..

2022. márc. 31. 17:10
 6/10 A kérdező kommentje:

Mintha csak az élet miatt lennenk együtt. Mert pl jo volt együtt kikapcsolni szórakozni vagy akármi.

De ha nincs ez vagy barmilyen eletesemény, egyutt se lennénk.

A mag a nagy semmi. Életesemények nélkul.

2022. márc. 31. 17:12
 7/10 A kérdező kommentje:

Tehát CSAK az élet tart minket össze, mint munkatársakat csak a munka.

Amugy meg semmi.

2022. márc. 31. 17:15
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem dobsz fel te egy mélyebb témát? Ha csak állandoan arrol beszéltek, hogy mi történik, akkor csak az eseményeket fogjátok körbe. Ha egy témát felvetnél, azt lehet sokáig magozni, de ehhez kell értelem is.
2022. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8 mert nem érdekli.

En ha elkezdek engem mozgato dolgokrol beszelni, akkor udvariasan meghallgat, udvariasan hozzáfűz, de az csak engem érdekel.

Ő meg magárol ha beszél az szinte mind nosztalgia. Poénok miket csináltak aznap másokkal, vagy ilyesmik.


Ha leveszem a sok elet adta mozgatorugókat akkor a mag az ugy ennyi köztünk

2022. márc. 31. 17:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Az viszont már baj, ha nincs semmi közös érdeklődési körötök egy egyiket sem érdekli egy minimális szinten sem a másik hobbija…
2022. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!