Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tolerálható lenne számodra ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tolerálható lenne számodra ?

Figyelt kérdés

Az ha a párod minden nap minimum 1 de inkább 1,5órát bent ül a wc-n.

Nyilván nem mindig megy könnyen a természetes dolog végzése de nálunk ez az időtartam minden napos.


Alapból napi 3órát vagyunk együtt lefekvésig, és nem azért h ne tudnám elfoglalni magam de még ő veszi zokon h nem tudunk kettesben lenni

( mert megkérdeztem átugrunk e anyuékhoz egy kicsit most.)


2022. márc. 31. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Biztos kiveri addig.
2022. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem lenne ok, akadályozza a minősegi együtt töltött időt és hosszú távon nem tesz jót az egészségének sem. Elküldeném kivizsgálásra. Vagy tényleg mást csinál és ez csak ürügy…
2022. márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy netfüggő es telozik bent? Velem kijonne, a wc n se kéne ülnie mellettem is netezhetne órákat.
2022. márc. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon gáz.

Lehet újat mondok de nem wczik ennyi ideig, kivéve ha vmi nagyon súlyos betegsége van,... gondolom telefonnal van bent.

Jobbik eset ha kiveri, de lehet beszélget vkivel.

2022. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csetel valakivel közben. Ne legyenek illúzióid, 1,5 órát senki nem szarik.
2022. márc. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert egyáltalán nem hihető, hogy neki ehhez 1-1,5 óra kell minden nap. Vagy ha igen, akkor már rég orvoshoz kellett volna mennie. Nekem teljesen oké, ha vágyik egy kis egyedüllétre, de akkor vonuljon el egy kicsit és ne a wc-be zárkózzon be ennyi időre.
2022. márc. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy ha egyedül akar lenni miért nem megy be a hálóba! Kizárt, hogy a nagydolgát végzi, ha nem kell wc-re mennie akkor felesleges ott ücsörögnie, nem fog ihletet kapni.
2022. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Laylah ***** válasza:
13%
Tolerálom, mert epés, és inkább letudja "egy seggel" az egészet, minthogy 5-10 percenként menjen újra és újra vissza.
2022. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
De mi a frászt csinál bent annyi ideig? Ül a büdösben és olvasgat? Ott relaxál vagy mi? Esetleg ennyire nehezen megy? Mert ha ez utóbbi akkor érdemes dokit felkeresni mert végbélrepedés lesz a vége.
2022. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Filmet néz közbe vagy mi? Nyomorék.

Én meg hugyozzam, fossam össze magam 1,5 órán keresztül.

2022. márc. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!