Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számodra mit jelent a háziasság ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra mit jelent a háziasság ?

Figyelt kérdés

Mennyire fontos neked a közös jövőt illetően?


Zavarna pl ha mondjuk te észben tartod h ezt vagy azt neg kéne csinálni vagy mert rég volt vagy mert most van rá idő ( amolyan belső késztetés) Viszont párodnak ilyenek eszébe se jutnak nyugodtan ül és mobilozik holott órák v napok óta otthon van ( rendszeresen nem figyel oda ilyenre)..


Mondjuk ez nem tudom lustaság vagy nem torodomseg e inkább..



2022. febr. 24. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

nekem ez régies és negatív szó, nagymamám használta a lány unokáira, ha készségesen kiszolgálták a családot

de amúgy ha nagy különbségek vannak köztünk a feladatokhoz való hozzáállásban, az nem lenne túl jó (illetve az működhet még, hogy van, amit ő nem vesz észre és leszarja, valamivel meg én vagyok így, és összességében végül is minden el lesz végezve)

2022. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez elég negatív szó.

Muterom ilyen: ő van a házért, és nem a ház érte. Képes este tízig pakolni, mert mit szól bárki, ha jön. Úgy, hogy senki se jött, legfeljebb a postás.

Nincs egy percnyi pihenő, mert ha le mersz ülni, akkor lusta vagy. Amíg a barátnőim buli előtt készülődtek, én borsót fejtettem, mert addig nem mehetek. Mint valami kib.ott Hamupipőke. Nem lehet játszani, festegetni, építőkockázni, mert kuoi lesz meg kosz. Az unokájának se! Azt várja, hogy ül a sarokban és ölbe tett kézzel tévét néz.

Minden hétvégén úgy ebédeltünk, hogy addig nem ültünk le enni, amíg nincs minden elmosogatva, letörölve, elpakolva. Kétszer kihűlt az étel. Evés közben előbb hallgattuk, hogy mennyit dolgozott, utóbb azt, hogy minden tiszta morzsa, és megint ő egyedül dolgozhat. Délután hatig gályázik. Vacsi, és minden kezdődik előlről. Természetesen rajta kívül senki se elég házias, mindent rosszul csinálunk, az ablaknyitást is.

Alig vártam, hogy elköltözzek. Érdekes, de napi pár perc alatt megoldom a takarítást, heti egyszer kell max egy órát, és időnként nagytakarítás. Eszemben sincs pihenés vagy szórakozás helyett gányolni. Muterom meg időnként kiselőadást tart, hogy illik minden nap korán kelni, és estig pakolni meg takarítani. Bolond lennék! Inkább átalszom a vasárnapot, es akinek nem tetszik, az át se jöjjön. Ez az otthonom, ami azért van, hogy jól érezzem magam, pihenjek és feltöltődjek.

2022. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem amíg ő tart el a 2 munkahelyével, addig csináld csak a házimunkát mert kuss a neved :)
2022. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyi kérdést idesz.rsz, hogy kéne neked egy külön kategória.


Nekem a házias azt jelenti, aki jó háziasszony, házigazda. Jó hozzá beugrani, mindig van egy friss bögre kávéja, leültet, akinél otthon érzed magad. Ahol barátságos, meleg hangulatot áraszt az otthon, mindehol ott a jelenléte. Itt egy díszpárna, ott egy saját készítésű dekoráció, családi fotók, emlékek.

Nem érdekel, ha enni lehet a padlóról, mikor egy asztalhoz ülni sincs kedvem.

2022. febr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mikrózza a rántottát. Ha férfi, nem kell becsavarnom helyette a villanykörtét. Kb ennyi. Precízebb dolgokban jobban bízom szakemberekben, mint a sufnituning házi barkácsolásokban.
2022. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 peca1000 ***** válasza:
51%

Mosás, főzés, takarítás. Ezt jelenti.


Nem kell túlragozni :)

2022. febr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!