Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelenthet valamit ha nélkülem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet valamit ha nélkülem is el tudja képzelni?

Figyelt kérdés

Jelzem nem a reálrol akarok értekezni.

Hanem érzelmekrol.

Amikor azt érzed annyira szeretsz valakit hogy más mégcsak nem is érdekel, csak ő, eszedbe se jutna mást keresni másnál próbálkozni. Azaz elképzelni se tudnád mással.


És amikor beszéltek arrol mi lenne szakítás után veled, neked a legutolsó lenne az, hogy más csajról/pasiról ábrándozz, talán addog eljutnál agyban lehet szenvednél vagy innál, de munkahelyen próbálnál megfelelni, vagy alakítod a lakhelyed, elképzeled milyen lenne nélkule üresben egyedül, és akkor megszólal a párod hogy ő azakitas után talán 2 hónapig hüppögne, aztán lenne más.


Ez nekem most a barátomtól akkora pofon volt valahogy mintha azt mondta volna egyik busz megy, majd jön a másik.


Jól érzem azt hogy nem szerelmes vagy nem szeret vagy tökmindegy neki velem van e vagy épp mással? Vagy nem érzem jól, csak én drámázom ezen, mert nem lennék normális?



#busz effekt
2022. ápr. 1. 20:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Persze reálisan nezve biztos mindenkinek lesz uj kapcsolata idővel.

De érzelmi EQ oldalrol beszélgessünk kérlek.

2022. ápr. 1. 20:30
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs épp balhé, akkor mindenképpen kell egyet csinálni. Ez éltet, ha térden állva esküdözik, hogy élete végéig csak téged szeret, mindennél jobban? Akkor ne csodálkozz, ha őszinte érzelmek helyett túlzó ömlengést és hazugságokat kapsz.
2022. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%

Tehát mi történt pontosan? Elhagyni készül fizikailag (nem akar többet veled találkozni,) vagy pedig "csak" elhidegült érzelmileg tőled?


Hány évesek vagytok és mióta ismeritek egymást?

2022. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Majdnem fél éve együtt. Ő 35.

Ezt is én irtam ki, ha segít képet alkotni valahol róla

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


2# túlzó ömkengése az van, de ő mindig túlzóan ömleng. Ez tőlem fuggetlen. Engem már kezd zavarni hogy csak olyan dumákat kapok hogy sárkanyokat ölne értem. Az életben meg nem látok szinte semmit.

Mintha egy buta tiniként kezelne, akit dumákkal szédít.

2022. ápr. 1. 20:41
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Minek kérdezgeted ilyesmiről, ha eszedbe sem jut szakítani? Bár ha szakítás szélén lennétek sem korrekt kérdés, sőt ilyenkor aztán jönne, hogy neki már másnap lesz új, vagy éppen ő öngyilkos lesz stb.

Amit csinálsz felesleges feszültség keltés, erre úgysincs korrekt válasz, sőt még csak olyan se, amivel te most maradéktalanul elégedett lennél! Drámakirálynő vagy, semmi más, gondold ezt át még egyszer.

2022. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem kérdezgettem.


Hanem elkezdett kritizálni és elegem lett.

Állandoan baja van azzal ahogyan beszélek. Ez miatt állandoan beszól.

Utolso csepp volt már nálam a pohárban es azt mondtam neki hogy elegem van abbol hogy beleköt abba ahogyan beszélek(szerinte rébuszokban beszélek meg 2értelműen stb), akkor keressen olyat, aki ugy beszél, ahogy ő akarja.

Erre azt mondta, ő nem keres senkit, én kellek,(ő nem az aki kaocsolatban csajozik), max akkor lenne neki más miután szakitottunk, sír vagy 2 hónapig es utána. Es ezt ilyen teljesen lazán mondta, mintha az időjárásrol beszelne csak!


Szakitunk majd lesz más, es ennyi.


Most ezek után én egy busz vagyok neki tulajďonképpen? Majd jön masik es ennyi?

2022. ápr. 1. 20:47
 7/14 A kérdező kommentje:
(És ugye pedig nem beszélek rébuszokban és kétértelműen?? Ez meg a másik.)
2022. ápr. 1. 20:49
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

De, rébuszokban beszélsz. Hónapok óta írod a kérdéseket, amiknek semmi értelme, te se érted, hogy mi a kérdés, és teljesen összefüggéstelen az egész írásod. Erről lehet felismerni.

Szerinted mi az oka, hogy mindig ugyanolyan pasikkal jössz össze? Pont ez: neked az őszinteség sértő, a valóság rideg. Neked az kell, hogy őrjöngjön a szerelemtől a kanod, és 0-24 bizonyítson. Ellenkező esetben halálra szekálod.


Őszintén nem értem, hogy mi a bajod azzal, amit a pasi mond. Ha szakítotok, akkor legyen öngyilkos? Vagy mivel lennél elégedett?

2022. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen rendben van az hogy könnyen túl tudna lépni rajtad. Ez azt jelenti hogy egészséges érzelmi intelligenciával rendelkezik és nem betegedne bele a szakításba.

De felmerül bennem a kérdés, hogy te ennek miért nem örülsz? Azt akarnád hogy a volt szerelmed szenvedjen?

Nyilván szeret téged ha együtt van veled, tehát kár buszként tekintened magadra

2022. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nagyon túlreagálod. Még szerencse hogy nem fog utánad évekig depizni. Egy szakításon is túl kell lépni egyszer nem várhatod el tőle hogy évekig szenvedjen miattad. Eszembe se lenne még csak 2 hónapot sem pocsékolni depire amiért elhagynak. Egy hét alatt túl tettem magam mindig mert így akartam. Attól még nem vagyok egy érzelemmentes hülye csak nem látom értelmét arra pocsékolni az időt hogy mély depibe zuhanjak. Szerencsére a pasid is ilyen és ez nem azt jelenti hogy ne szeretnénk a másikat.
2022. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!