Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az flörtnek számít,ha a férjem az új munkatársát aki betanítja valami processre, elhívja sütizni?

Figyelt kérdés

Sokat beszélgetnek, jóban vannak, mivel tanár-diák viszonyban van most ezzel a fiatal nővel, hogy ő tanítja be...

A férjem 55 éves, a kislány 30.


2022. ápr. 2. 17:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
kislány, haha
2022. ápr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%

Bárcsak flört lenne, akkor minden a munkahelyen maradna. Lehet egyébként csak figyelmesség, hála a tanár kedvességéért és türelméért.

De én nem örülnék egy ilyen programnak, mert ez szexbe torkolhat nagyon könnyen.

2022. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy sütizésből még nem vonnék le következtetéseket. De ha ez rendszeressé válna, akkor bizony lépéseket tennék.
2022. ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%

55 éves, leélte élete javát, te meg megtiltanád neki, hogy még mással is szexelhessen.

Hagy élvezze még az életet, és ne produkálj indokulatlanul problémákat. Kis empátia. Remélem helyesen, és nem önzőn döntesz.

2022. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Ebédelni meg lehet a többi kollégájával jár, attól nem akarnád szintén eltiltani?

Nálunk mondjuk nincsenek orgiák ebéd után sőt, ha ketten ülünk le kávézni, akkor sem kefélünk a kávézó asztalán, de náluk lehet mások a szokások.

2022. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
#1: a pasihoz képest kislány.
2022. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Vezető beosztásban vagyok egy cégnél. Férfi vagyok, 100% hetero. Van egy új alkalmazottam, és munka közben meghívtam egy hamburgerre, és nem akarok tőle semmit.


Szóval elő fordulhat hogy nem akar tőle semmit.

Ne legyél féltékeny!

2022. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%
Látom, megjelentek a vén papik, és lepontoztak :D
2022. ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%

Udvariasság, figyelmesség.


Mondjuk ha én lennék a férjed, és nekem mernéd ezt előhozni, mehetnél is csomagolni!

2022. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De ők csak online találkoztak eddig, mert home office-ból dolgoznak, és ennek ellenére a férjem találkozni fog vele személyesen + állandóan ráhúznak vagy fél -1 órákat a munkahelyi beszélgetésekre,folyton nevetnek...Hallom,mennyire bírja a férjem...
2022. ápr. 2. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!