Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti miért várjátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért várjátok el állandóan hogy a férfi kezdeményezzen, miért nehezítitek meg a dolgainkat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 19:52
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
41%

"miért nekünk kell nevelni a kölyköket, a háztartást vezetni, és még mellette dolgozni is?"

- Dolgozni saját döntés, hogy elmész, avagy sem. Senki nem kényszerít, pláne nem a férjed. Más kérdés, hogy a számlák befizetése két keresetből könnyebb.


Azt meg ne mond, hogy a nők nevelik a gyerekeket, mert hatalmas baromság. Legtöbbet a suliban/oviban/bölcsiben vannak, azt a maradék pár órát a napból meg mind a két szülővel töltik.


"ennyi elvárható azért amit mi teszünk értetek nem?"

- Kérdés, hogy ki mit vár el és ki mit tesz meg. Nálunk például anyám megnevelte az egész családot, semmi nem volt, amit csak Ő csinált volna...


"miért ragaszkodtok ahhoz hogy mi szüljünk gyereket? szüljetek akkor magatoknak, meglátjuk milyen érzés lesz nektek felszedni 20 kilót, majd a terhesség után azt hallgatni, hogy mekkora vagy!"

- Mert azon szerencsés egyedei vagytok fajunknak, akiknek nem kell egy slagon keresztül kitolni egy gyereket. =) A 20 kiló meg egyáltalán nem kötelező. 9kilót hízni egészséges és ez le is megy szoptatás alatt. Ha Te halálra zabálod magad édességgel terhesség alatt, az nem a férfiak hibája, már megbocsáss.


"mért várjátok el hogy olyan szépek legyünk és mindenünk a helyén legyen, mint egy modellnek, és ti mért szóltok le, mikor egy csaj azt mondja hogy neki ez nem tetszik?"

- Újabb baromság. Külső szempontjából semmivel nem várnak el többet a pasik, mint a csajok. A különbség annyi, hogy egy átlag pasi gyerek korától kezdve sportol, jó az alakja, míg egy átlag nő attól reméli a jó alakját, hogy havonta 1 hetet nem eszik.


"ahogy nektek is, nekünk is lehetnek elvárásaink nem?"

- Lehet, és van is bőven. ;)

2010. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
nem figyelni kell hanem észrevenni. am meg befejezhetnétek a vitát, mert egyikőtöknek sincs igaza!
2010. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

20.15-Ebben nagyon is tévedsz, mert legtöbb esetben az apa semennyit sem törődik egyik gyerekével sem.

Pl velem is így volt. A kifogás:túl sokat dolgozott. pedig nem is volt igaz.

Meg nem egy valakitől hallottam, hogy apa nem is akarja magát bevonni a gyereknevélsbe, csak az anyára hárítja a nevelést.

2010. szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
A pasik úgy is a magukét fogják fújni, bármi történjék, szóval tök mind1, kinek van igaza.
2010. szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten mindkettőnek igaza van ezért teljesen felesleges veszekedni.

Sosem fogjuk megérteni a férfiakat se, de a férfiak se a nőket. Mert nincs két egyforma ember.

2010. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

20:19 I.:

Aki egy ilyen, nemtörődöm pasival kezd, az ne az egész hímnemet nézze le. Én se a pénzéhes ribik alapján ítélem meg a nőket, pedig megtehetném...

2010. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen tudok ismerkedni és beszélni ezért van szükség, hogy egy lány kicsit kezdeményezőbb legyen velem. Már nagyon szeretnék egy párkapcsolatot.
2010. szept. 14. 20:29
 28/42 anonim ***** válasza:
46%
Kezdeményezek én, de akkor ezentúl a férfi főz, mosogat, takarít, gyereket nevel én tévézek, gépezek és pihenek.
2010. szept. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Éljen az egyenjogúság! -.-
2010. szept. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Velem már előfordult, hogy kezdeményeztem egy csókot, aminek az lett az eredménye, hogy ugyan tetszettem a srácnak mégis hónapokra jegelve lett köztünk ez a téma. Én max "kacérkodni" vagyok hajlandó ezek után, csak semmi konkrét, mert még elszaladtok...
2010. szept. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!