Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok a párommal 2 éve vagyunk együtt. Ha valami probléma akadt köztünk mindig nehezen ment a kommunikáció, de végül meg tudtunk mindent beszélni minden alkalommal. Azonban most megtudtam, hogy ahelyett, hogy nekem mondaná el, ha velem van problémája, egy közös barátunknak öntötte ki a szívét. Olyan dolgokban, amikben a szememben egyet értett, neki viszont azt mondta, hogy mennyire nem ért egyet.

Azért is felháborító nekem, mert totálisan félreértette és az ő szemszögéből mondta (ami ugye elkerülhető lenne, ha mondjuk nekem mondaná el a problémáját). És így meg sem tudtam “védeni” magam, vagy kiállni magamért, plusz kibeszélve érzem magam. Ja és akinek panaszkodott rólam nem egy ezer éves haver, hanem egy közös lánybarátunk akit 1-2 hónapja ismertünk meg. Jogosan esik rosszul?



2022. ápr. 3. 13:11
 1/6 anonim válasza:
100%
Persze hogy jogosan esik rosszul!! Nekem is volt ilyen csak a baratom annak a lanynak beszelt ki engem aki igazabol nyomult ra es en ezert gyuloltem a csajt, de a pasim mindig mrgvedte h nem is akar semmit tole a csaj es csak en hisztizek es reagalom tul a helyzetet, es kozben barmi kongliktus lett koztunk a csajnak mondta el. Mielobb beszeld ezt meg vele h ez neked mennyire nem esik jol es mennyire nem fair veled szemben, ha nem erti meg akkor talan nem vagytok olyan jok egyutt
2022. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Itt nem azon van a hangsúly, hogy lány barát. Foglalt a csaj és abszolút nem nyomul senki senkire plusz én is jóban vagyok vele.


Igazad van, köszönöm a választ.

2022. ápr. 3. 13:39
 3/6 anonim válasza:
100%
Nem is azert mondtam csak felvazoltam h nalam is volt ilyen es tok normalis ha szarul esik
2022. ápr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogosan érzed magad rosszul emiatt, nem csak a másoknak való kibeszélés, de már az sem oké, hogy nem kommunikálja ha valami baja van. Ha nem tudjátok megbeszélni a gondjaitokat, akkor hosszútávon nem fog jól működni a dolog,mert ahhoz mindkettőtöknek bele kell tennie a maga részét. Az pedig, hogy más, ráadásul közös barátotoknak ventilál nagyon éretlen dolognek tűnik.
2022. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rosszul esett volna, legfőképp azért, mert a szemembe hazudott, másodsorban azért, mert velem közösen nem is próbálta meg megoldani a dolgot.

Viszont ez a "nem tudtam megvédeni magam, kibeszélve érzem magam" dolog könnyen átmehet túlreagálásba. Nehezen képzelem el, hogy te soha semmiféle párkapcsolati problémával nem kérdeznéd meg semelyik barátnődet, mert esetleg rossz fényt vethet a jelen nem lévő párodra.

2022. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Természetesen jogosan esik rosszúl plusz egy ilyen viselkedés a jellemtelen ember tesz elárult téged Ne haragudj furcsa az is hogy lány a barát.Én nem hiszek ellenkező neműek barátságának.

Van rossz tapasztalatom benne.

2022. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!