Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy nem jut eszembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nem jut eszembe a szex?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk most gödörben van. Próbáltam elmondani neki mit érzek de mindig oda lyukadunk ki hogy ő a hibás..és annyiban marad a dolog.


Nekem a szexhez kell h rendbe legyen a párkapcsolat hiába pasi vagyok. Sokszor csak így légből kapottan megkérdezi szexelunk e ( mondjuk épp tvt nézünk, ő meg játszik a mobilon). Nem is értem miért kérdezi meg hisz egyértelmű a válaszom..tudja h nem védekezünk és én még nem akarok gyereket.

Szerintem csak azért h mondhassa h csak az elutasítás van..( én allergiás vagyok az óvszerrel, ő meg nem szed tabit, se mást nem akar) 34f


2022. ápr. 4. 08:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%

Megkérdezi?😀😀😀😀😀

Nálunk mindig spontán alakultak a dolgok. Ehhez elég egy hosszabb csókolózás!

2022. ápr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Te normálisnak gondolod, hogy nem kívánod a barátnődet?
2022. ápr. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Telejsen normális. Én se szoktam gondolni az elefántra.
2022. ápr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Az elég gáz, hogy nem védekeztek. Emberi ésszel ha ezt feléred, átgondolhatod: akarsz tőle gyereket? Mert ha nem, akkor védekezzetek. Ha allergiás vagy a gumira (orvosilag is bizonyítottan) megpróbálhatod a latexmentest. Van olyan is. Illetve vannak férfi fogamzásgátlók.

Vagy pedig ha nem megy sehogy, szakítani kell.

2022. ápr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez k..va nyomasztó. Ha ennyire nincs meg a tűz a kapcsolatotokban, azt már nem lehet visszahozni, csak ha mindketten gőzerővel ráálltok. Ami a leírásból nem valószínű. Sajnálom... :(
2022. ápr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

"Te normálisnak gondolod, hogy nem kívánod a barátnődet?"

Az a normális, hogy a kapcsolatuk nincs jól, és neki kell az érzelmi kapcsolódás hogy tudjon szexelni. Ez iszonyatosan természetes.

2022. ápr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam hogy normális.
2022. ápr. 4. 10:59
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért vagy még együtt a barátnőddel? Ő gyereket akar, te nem. Nem kívánod már, nem vonzódsz hozzá. Mi tart mellette?
2022. ápr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor használj antiallergén óvszert.
2022. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En is ugyanigy szoktam kezdemenyezni. Nem ertem mi a rossz egy vilagos kozlesben?


Amugy meg vegyel szepen egy mufalloszt es csinald neki azzal. Hidd el ,megjon a kedves a szajjal leapolashoz. Menjetek ilyen boltokba es vasaroljatok be.


Ne akad ki aprosagokon. Szexelni sokfelekepp lehet.

2022. ápr. 5. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!