Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párjaitok, férjetek, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párjaitok, férjetek, milyen időközönként megy el haverokkal iszogatni, akár bulizni? Vagy akinek horgász a párja, milyen sűrűn jár ki? Kint is alszik?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 4. 08:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Havonta 1-2x járok el, időnként barátnőm is elkísér. Otthon alszom, de olyankor 11-12 után érek haza.
2022. ápr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
11%
Igen, jól sejted. Azért megy el, mert tőled menekül.
2022. ápr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én valahogy olyanokat fogok ki(exeim es a jelenlegi is olyan), hogy állandoan vinnének magukkal, vagy különben ők sem mennek.


De ez nem 5-10 éves hosszu kapcsolatokban. Eddig 4 éves kapcsolatom volt a leghosszabb.

2022. ápr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Negyedévente. Az sem buli hanem unalmas megbeszélések, munkához kapcsolódóan. Olyankor együtt vacsoráznak meg picit iszogatnak a meeting után. Évi egyszer van olyan, pont most lesz pénteken, mikor ez az egész ottalvós, a többi alkalomkor 11-12 felé mindig itthon van. Konkrétan haverozni, bulizni, horgászni stb nem jár el.
2022. ápr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha jo ido van, havonta 1-2x beulnek valahova kollegakkal. Mehetnek en is, de a mostani kollegai nem annyira erdekesek szamomra. En is el szoktam menni a sajat kollegaimmal, oda neha jon o is, mert 1-2-t fot o is ismer es kedvel.
2022. ápr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Barátom nem igazán jár el soha ssehova. Inni pedig egyáltalán nem iszik alkoholt. Néha, ha épp dolgozok, akkor felhívja a lakásba valamelyik haverját, és beszélgetnek, de az is szökőévente egyszer van. Ő inkább itthonülős, mint én
2022. ápr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2#


"- Ez a Józsi.. olyan rendes ember! Sose jár el, azt a francos horgászbotot is eltette már évek óta, elő se veszi. Meg a garázs. Tele volt limlommal. Hányszor megszidtam érte! Most olyan csendes. Szomszédok se panaszkodnak rá. Csak azt tudnám, miért ül mindennap órákat a vécén, hozzám se szól, mintha ot se lenne.

- 32 négyzetméter és a kellemes modorod, Magdni néni..."

2022. ápr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktunk külön menni szórakozni, max évente egyszer céges rendezvényre. Minden más (hobbi, baráti kör) közös.
2022. ápr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Soha
2022. ápr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kb heti 1x, néha kimarad. De ezalatt nem bulit meg városban kocsmázást kell elképzelni, hanem egy haverjával gamelnek, megisznak pár sört. Haza szokott jönni, mert közel lakik a srác, de olyan is van, hogy ő jön hozzánk. Neki ez a kikapcsolódás. Olyan havi 1-2x vannak kisebb összejövetelek városban vagy valakinél, arra általában engem is hív. Néha van ottalvós kanbuli, hát azt én kihagyom érthető okokból. Én szintén 1-2 hetente elmegyek a barátnőmmel beülni valahova. Disco bulikat utáljuk mind a ketten, nem 16 évesek vagyunk már. Én sosem értettem, miért kell nonstop egymás nyakán lógni. Nem attól lesz jó egy kapcsolat, ha nem hagyjuk a másikat levegőhöz jutni. Bízunk egymásban, együtt is és külön is jól tudjuk érezni magunkat.
2022. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!