Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom csak kihasznál!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom csak kihasznál! Hogyan vethetnék ennek véget?

Figyelt kérdés

Nem a pasimról van szó, hanem a legjobb barátomról. A helyzet az, hogy én nagyon megkedveltem őt, hozzátenném, nem vagyok belé szerelmes! Az elején minden szép és jó volt, szinte a hét majdnem minden napját együtt töltöttük. De!!! Elkövettünk egy nagyon nagy hibát. Lefeküdtünk egymással. Egyszeri alkalom volt, mégis elkezdtem jobban kötődni hozzá és rajta is azt láttam, hogy egyre jobban húz felém. A dolog után minden úgy volt, ahogy régen: sokat találkoztunk, beszélgettünk. Ölelgettük, puszilgattuk egymást, vígasztaltam ha valami gond volt. Mostanában azonban egyre kevesebbet találkozunk, nem keres olyan gyakran. Ez már nem az első ilyen eset, volt már erre példa. Rájööttem, hogy csak akkor vagyok jó, ha egyedül van, nem csajozik, vagy éppen szeretethiánya van. De én annyira naív vagyok és egyszerűen nem tudom elfogadni ezt a tényt. Sokszor gondolok rá, hiányzik a társasága, az együtt töltött pillanatok. Mégis mit tegyek ez ellen? Hangsúlyozom, van barátom, szóval a legjobb barátomba nem vagyok szerelmes! A pasim elég jól tűri, mert tudja, hogy mi volt köztünk és hogy elég régóta ismerjük már egymást. Beszéltem már a barátommal is erről, akkor azt mondta, hogy soha nem tudna megbántani, vagy elfelejteni. Nem várom el, hogy mindig keressen, csak jólesne, ha mindezek után néha érdekelné, hogy élek-e vagy mi van velem. Én szoktam neki írni SMS-t, de arra sosincs válasz. Mégis mit tudnék tenni? Mi lene a legjobb megoldás? Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett, de már nagyon kikívánkozott belőlem.

18/L


2011. okt. 8. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ja,vagy a barátodnak van annyi esze,hogy nem puszilgat olyan csajt akinek van pasija:D:D
2011. okt. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál,hogy esetleg elkezdett többet érezni irántad és ezért aztán kerül téged? Tekintve, hogy barátod van..
2011. okt. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!