Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem netezhetek mert abbol veszekedes van. Én meg így szenvedek kinlódom. Megoldás?

Figyelt kérdés

Szinte annyit van velem hogy már megfolyt. De ezt még ki is birom

De nem netezhetek mellette mert akkor netfüggőnek gúnyol, állandóan beszól, vagy épp féltékenységi balhékat rendez, elég keményen.


Én meg szabadidőmben vagy énidőmben vagy amikor szeretném kikapcsolni az agyam, szeretnék netezni es nem vele társalogni, vagy a haztartást vinni, vagy lesni a plafont/filmet. Hanem netezni.


Már görcseim vannak ha jön hozzám. Es abbol is balhé van ha nem akarom hogy jöjjön. Igy ez is muszáj.



2022. ápr. 4. 15:17
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%

#7 Aha, mindegyik ilyen. Én is, aki mellett annyit netezik a menyasszonya, amennyit akar, és békén hagyom, ha épp egyedül akarna lenni. Ja várj, akkor én nem is vagyok ilyen!

Nem lehet, hogy te nem lépsz ki egy sz.r kapcsolatból, hanem inkább szevedsz és azt élvezed, ha sírhatsz, hogy neked milyen rossz? Önérékelési problémáiddal gyorsan kezdj valamit.

Dobd a csávót, tedd rendebe magad lelkileg, és csak utána keress egy NORMÁLIS párkapcsolatot.

2022. ápr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog szakítani. Az előbb az egyik kérdés alatti válaszban is leírta, hogy:


"Rosszabb társat keresni mint egy rossz kapcsolat."


Szóval mondhattok neki bármit, nem fog szakítani, csak ide jár panaszkodni.

2022. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:

Privre en vagyok a nő


Van megoldas arra, hogyan ne nyomjanak el vagy nincs?

2022. ápr. 4. 15:38
 14/48 anonim ***** válasza:
100%
Problémásnak találom a hapsi viselkedését. Ezzel szemben már legalább két párod volt aki ezt nem szerette. Nos a közös pont te vagy. Szóval óvatosan megkérdezném tőled, hogy mégis mennyi időt töltesz netezéssel? Ezt csak azért kérdezem, mert ha másból sem áll a közösen töltött idő, mint abból, hogy görgeted a facebookot vagy bármi mást akkor azért ez lehet zavaró egy kapcsolatban.
2022. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

Exem is ilyen volt meg az azelotti is.a kovetkezo is ilyen lesz.

Valasz van vagy nincs arra hogyan oldjam ezt meg

2022. ápr. 4. 15:39
 16/48 A kérdező kommentje:
14 a közös ido az elnyomas miatt kizisen eltoltott időből meg társalgásbol.meg mindenbol.all csak abbol nem hogy netezhessem végre. Már külön felemeleő ha niem vagyok velük. Azok a lopott órák.
2022. ápr. 4. 15:41
 17/48 anonim ***** válasza:
100%
Van! Ha normális mennyiségűt netezel, akkor netezel, és megbeszéled a pároddal, hogy neked ez így jó, netezel mellette fél órát, vele meg vagy 5 órát. Ez egész korrekt. Ha nem sikerül megbeszélni, vagy agresszívan lép fel, szakítasz. És olyat keresel, aki nem nyom el alapból. Mi olyan bonyolult ezen??
2022. ápr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:
*közösen
2022. ápr. 4. 15:42
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha szinte az összes eddigi pasi nehezményezte ezt akkor nem lehet, hogy tényleg függő vagy? Persze a függő pont arról ismerszik meg, hogy sokáig nem látja be, hogy problémája van. Ismertem ilyen csajt, hogy ültünk otthon ő netezett én meg xboxoztam. Kitalálta, hogy Ő bizony unatkozik és nézzünk filmet. Okés, xbox kikapcs valami film be. Nem viccelek az első jelenet után már megint telefonozott és le sem tette a film végéig. Fogalma nem volt róla, hogy mi történt a filmben
2022. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy többször egymás után belenyúlsz a rosszba, de attól még nem mindenki ilyen. Egyébként én is netezni, rajzolni meg túrázni szeretek szabadidőmben, a filmezést meg ilyeneket annyira nem csípem. Csak kevesen értik meg.
2022. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!