Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm nem elég bohókás?

Figyelt kérdés
34 éves férfi vagyok és a párom 28. Nagyon szeretem, egyedül az zavar, hogy tinilanyokkal dolgozom és úgy érzem, hozzájuk képest a barátnőm nagyon komoly és kimért. Persze szeret nevetni, de túl komolyan veszi az életet. Pl. nem nagyon nyitott az új dolgokra, a külsejével kapcsolatban pl. jól állna neki más hajszín, de ő nem akarja, sem más frizurát, sem extrémebb stílust stb. Azt mondja, nem akar bohócot csinálni magából. Nem nagyon enged az elveibol. Egyébként minden más dolog klappol, a szex pl. extrém jó, tehát azt nem mondhatom, hogy nem. És külsőre is nagyon jól néz ki. De úgy érzem, nagyon komoly és nem vevő a hulyesegekre, mint más lány. Lehet, hogy még változni fog?
2022. ápr. 4. 23:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%
A barátnőd nem egy tinilány. Felnőtt agyilag. Már megtalálta a stílusát, az identitását és pont. Ettől nem "komoly" hanem a korához képest normális. Ami rólad pl nem momdható el. Minek hasonlítgatod a barátnődet pelyhes fenekű kis tini csitrikhez?
2022. ápr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
Keress masikat,ha nem felel meg. De szanalmas h tinikhez hasonlitasz egy erett not. Mas orulne neki. Neked,hogy esne,ha meg akarnanak valtoztatni?
2022. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
96%
Azért remélem a csaj meg a gigantikus boxos/birkózó/úszó/ökölvívó faszikhoz hasonlítgat és hasonló kérdésen töpreng veled kapcsolatban.
2022. ápr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
56%

Akkor jön egy kis védőbeszéd az első kommentek után: én teljesen megértelek olyan értelemben, hogy szerintem is sokan túl komolyan veszik magukat tét nélküli dolgokban is, már nem vevők hülyeségekre (és nem azért, mert álmaikban nem lennének rá vevők, hanem mert "milyen az már ennyi idősen" gátlások dolgoznak bennük, meg a "mit gondolnának mások, bohócot csinálnék magamból" - ez egyébként külön téma lehetne, egyesek pont az éréssel együtt tanulják meg lesz.rni, ha mások véleményének nincs tétje).

Viszont:

1 A hajszín változtatása nem csak egy futó jópofaság valami lazább estén, hanem huzamosan megmarad

2 Maximum annyit tudsz tenni, hogy megpróbálod neki megvilágítani az élet lazább örömeit. De ha alapvetően ilyen természetű, akkor ezt vagy elfogadod, vagy keresel egy lazább nőt, akivel sokkal több örömöt tudtok megélni.

2022. ápr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Most nem arról van szó, hogy besavanyodott, csak nem lehet vele úgy hulyulni, mint egy 18 evessel, visszafogottabb. Meg neki fontos, hogy jól fizető munkám legyen, hogy legyen pénzünk jól élni, nekem meg ezek nem fontosak, elvagyok egy olcsóbb kocsmában is froccsel, szeretek hulyeskedni.
2022. ápr. 5. 00:20
 6/35 anonim ***** válasza:
95%
Akkor nem ő a komoly, hanem te vagy èretlen. 34 évesen ez baromi szégyellnivaló. Szegény nő.
2022. ápr. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem nem szégyellnivaló ez sem, valakinek egyszerűen nincs igénye különféle anyagi javakra. De nem passzoltok.
2022. ápr. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
93%
A barátnőd oldalát pártolom.
2022. ápr. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
96%
Szabadítsd meg magad tőle, és szedd föl valamelyik kolléganőd.
2022. ápr. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én tiniként nagyon idétlen voltam.kb mindenen röhögtünk a barátnőimmel, ha neked harminc evesen ez a szint az baj, nem a barátnődben van a hiba. Egyebkent egy kapcsolatban fontos, hogy ne csak a bulika legyen fontos, hanem a megbízhatóság, felelősségvállalás, rendezettség ami nem merevség, attól a humort nem kell mellőzni es lehet spontan dolgokat is csinálni de egy kicsit más harminceves korban, es ez a normalis. Minden korosztalynak meg van a szepsege es jellemzője.
2022. ápr. 5. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!