Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki meg tudott még oldani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki meg tudott még oldani egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés

Egy komolyabb, párkapcsolatromboló problémáról a másik nem vett tudomást, hosszú időn át, és arról, hogy te mennyire szenvedsz tőle. Meg beszélni sem tudtad vele. És amikor úgy érezted megtört benned az egész, elkezdett tenni a dologért.

Azt hajtogatja, hogy itt van, megoldjuk és tett is már az ügy érdekében, de én meg már nem tudok mit kezdeni vele, hogy most kezdi el megoldani.

Több dologban nagyon jó volt. Itthon házimunkát csinál, főz, figyelmes, kedves, ez mindig is így volt. Viszont a problémát nem oldotta meg, úgy tett, minha nem létezne, nem akart velem beszélni róla. Hitegetett, hogy megoldja, aztán időt nyert, mert tudta, hogy türelmesen várok, mert hiszek neki, hogy most már megoldja.

Szeretem, nagyon nehéz szakítás lenne. Volt már, aki így érzett, hogy megtört benne az egész, és utána már hiába igyekezett a másik? Valaki helyre tudta hozni? Vagy ilyenkor már biztos a vég?



#kiábrándultság #összeférhetetlenség #Cserbenhagyottság érzése
2022. ápr. 5. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra emlékeztet mint a filmekben amikor sokadszorra el akarja hagyni a feleség a piás férjét és az térden állva könyörög, hogy "Megváltozok! Mostantól minden más lesz!" 🤔
2022. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Azért jó lenne tudni, hogy mi a probléma.
2022. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Engem meg arra emlékeztet amit tegnap láttam a YT-on. Tele van ikerláng/lélektárs videókkal. Megnéztem a kommenteket.

Egy csomó nő évekig várja hogy az általa szeretett férfi az "övé legyen". Ugyanazok a nők leírják az egyik videó alá, hogy ők többet nem várnak a pasasra, de a másik videó alatt már leírják, hogy megígérte a faszi hogy megváltozik, jönni fog stb, és hogy várnak rá bármeddig.

Pedig az összes nőt csak szexre használják a pasik. Évekig vannak hitegetve, hogy lesz változás. De NEM lesz.

Sokan kiteregetik ott a magánéletüket.

Összevesznek a pasival, mert az nem azt csinálja amiben megegyeztek, de két napnál tovább nem bírják. A pasas ír egy jól hangzó üzenetet, hogy innentől minden más lesz, a nők meg bedőlnek nekik.

Beleolvastam egy csomó ilyen kommentbe. Elképesztő hogy mennyi hiszékeny nő van.

Így hosszú évek mennek el az ember életéből. A végén meg már azt sem lehet elhinni a másiknak, amit kérdezett. Mert már nem lesz hiteles amit mond (a sok ígérgetés miatt).

2022. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Mi ez a megoldandó probléma? Nem mindegy, hogy nem tetszett a melle, és nem akart plasztikáztatni, túl sok időt tölt a barátaival, vagy évek óta nincs szex.
2022. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Igen, ez egy anonim oldal, nyugodtan leírhatod a problémát, úgy könnyebb tanácsot adni.
2022. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a türelem véges .Ha meg szereted akkor ülj le és beszéld meg vele.Ha nem érzel iránta semmit akkor hagyd .
2022. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az exem akkor tett dolgokat mikor tàvolodtam tőle és kezdtem feladni .De szélsőséges volt az egész ugyèrtem se veled se nélküled .Csak akkor tett dolgokat ha én nem akartam a kapcsolatot nem beszéltünk olyankor nem kerestem .Ha valaki szeret akkor tesz meg időben veszi a lapot .
2022. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Mi ez a parkapcsolatrombolo problema?? Impotens? Alkoholista? Megcsal rendszeresen? Megver?


Konkretizald.


Szerintem legy turelmes es olvass sok konyvet a temaban. Meg fogod talalni a megoldast es fejlodsz is.

2022. ápr. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!