Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnöm kinézete 180 fokot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnöm kinézete 180 fokot fordult. Szeretem, de hogy mondjam ezt meg neki?

Figyelt kérdés
Nekem mindig a szöke, szexi típusú csajok jöttek be (szilikon nem!) akik okosak is. Ne ezt a káromkodó bunkó, hajtós kategóriát képzeljétek el, azokat elkerülöm. A barátnöm könyvelöként dolgozik egy multinál, diplomás. Neki is voltak, vannak elvárásai, pl sportoljon a férfi, adjom magára, stb. Amikor megismertem, hosszú szöke haja volt, hozzá illö sminkkel, sportolni is járt. Ehhez képest pénteken megjelent sötétfekete vállig érö hajjal, befestett szemöldökkel, fekete ruhákban, ilyen sminkkel. Tudja, hogy ez a halálom. Azt mondta, ez az új stílusa, mert az eredeti hajszínével hülyének nézik mindig. Nekem viszont nagyon nem tetszik! Hogy mondjam ezt meg? Amúgy tett már ö is megjegyzéseket. Mutattam neki magamról régi képeket, ahol elhízott voltam, nagy gyomorral. Akkor mondta, hogy ha most is így néznék ki, biztos szóba se állna velem. Volt egy vállbetegségem is amikor kicsit meggyomrosodtam az edzés hiányától, akkor is pedzegette, hogy milyen jó lesz majd ha járhatok újra edzeni és formába jövök.
2022. ápr. 6. 09:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Hát, ha ő is ezt csinálja, akkor én megmondanám neki, hogy pontosan tudja, hogy nem tartod vonzónak ezt a külsőt.


Az hogy egy betegség miatt megváltozik egy ember külseje, arra egyszerűen gonosz dolog leszóló megjegyzést tenni.

2022. ápr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Ezek testi dolgok. És hol van a lelketek? Nem sok közötök lehet egymáshoz.
2022. ápr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Akkor dobd ki a "szerelmedet".
2022. ápr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Mindketten borzasztóan sekélyesek vagytok.

Ha majd ne adj Isten, terhes lesz, akkor meg az lesz a bajod, hogy hízott és rohadjon meg, mert tudja, hogy te a vékony lányokat szereted ? Szedjétek már össze magatokat, te jó ég.

Ha emiatt a hülyeség miatt szakítasz, akkor ennyit is ért ez a kapcsolat…

2022. ápr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Nos, én itt nem igazán látok nagy érzelmeket egyikőtök részéről sem. Szőke fitnesz Juci jár a gyúrós Janival. Ennyi az egész kapcsolatotok. Keress másik szexi szőkét.
2022. ápr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Mindannyian felszínesek vagyunk valamilyen mértékben. De amit te lenyomsz az gyerekes szintű
2022. ápr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Amikor en is befestettem szőkérol feketére az en barátom sem.örült annak hogy akkortol már nen egy szőke cicával fog feszíteni a kocsiban..


De egyetlen szót sem szólt érte! Csak simán ismerem minden gondolatát is.

De teljes egészében elfogadott fekete hajjal is.

Aztán en mondjuk még a vöröset is kipróbáltam plusz fehér bőrrel(nem szoliztam és világos alapozót púdert használtam) mélybordó ruzzsal, aztan megint szőke. Egyszer egyenesre gufrusra vágott titkárnős is volt, másszor meg vadóc hullámos kócos hatásu mint aki iszapbirkózik, stb


Egyik exem rajtam totálisan kibukott, orditva balhézott már, hogy mi a francnak kell mindig más nőnek lennem??


Itt írták nekem azt vigasztalásul hogy nemhogy örülne a változatosságért, a legtobb pasinak igyis az a baja hogy unja a nőjét, az én páromnak meg az volt a baja hogy mindig máshogy nézek ki🤣

2022. ápr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
*fufrusra
2022. ápr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Felszínes kapcsolat....
2022. ápr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen kapcsolatot, mint a tiétek, sohasem akarnék. Az én párom normális. Teljesen nyugodtan kezeljük egymáa változásait. Talán azért, mert a belső értékekről szól a dolog, nem csak a külsőről.
2022. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!