Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden fiú találhat magának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú találhat magának egy neki való lányt?

Figyelt kérdés

Én pl elég kövér vagyok és eddig még rám sem néztek, pedig nem vagyok olyan rosszindulatú (bár néha azt érzem, az negatívum, hogy nem járatok le más srácokat), és ugyan próbálok úgy tenni mintha nem érdekel, de magamat nem tudom becsapni.

15/F



2013. febr. 24. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Sport?
2013. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nézd ez a kövérség téma érzékeny téma mert valljuk be kevés nő bukik a testesebb pasikra.

De ettől függetlenül ha mondjuk eljársz sportolni mert nem vmi betegség miatt vagy kövér, igényes vagy és nem probálsz meg szerepet játszani, hanem önmagadat adod, akkor minden lehetőséged megvan arra, hogy összejöjjön veled egy számodra kedves hölgy.


A nagyobb probléma én vagyok. :) Mert én velem nem elsösorban a külsömmel van bajuk, hanem a belsömmel, mert rosszul esik nekik amikor szkeptikus és szarkasztikus vagyok :D Látod ez nagyobb baj és kettönk közül te vagy az elviselhetőbb :D

2013. febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy találhatsz, de még csak 15 éves vagy :)


Én 24 éves nő vagyok és mindig is a duci férfiak tetszettek, a párom is az, és eddig csak egy V alakú hapsival volt dolgom :D A többi mind medve volt :)))

Szóval a fiatalságod a gond.

Egyébként is még kamasz vagy, sokat alakul a testfelépítésed is, ahogy elkezdesz megnyúlni tovább, illetve izmosodni.

2013. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hatalmas különbség van a "kövér" a "túlsúlyos" és az "elhízott" között... Vagy van még a kórosan elhízott, de az ritka.


Meg vannak akik olyanok mint a medve, de ott általában a csontvázuk, testfelépítésük is olyan... És nincsenek elhízva. Igaz nem is Gyurmagyurik.

2013. febr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 aszomszedneni ***** válasza:
Miért is ne !?
2013. febr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, lehet nem vígasztal, de én meg a másik véglet vagyok a sovány kicsi fiú, alig érem el az 50kilót és még mags sem vagyok. Eddig csak aranyosnak tartottak alányok, de járni senki sem akart velem.
2013. febr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne csuggedj el. Valoszinuleg fogsz talalni egy szamodra idealis lanyt. Lehet hogy tetszesz is lanyoknak csak nem veszed eszre. A testmozgas nem artana. Amugy hany cm es kg vagy?
2013. febr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!