Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnöm kinézete 180 fokot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnöm kinézete 180 fokot fordult. Szeretem, de hogy mondjam ezt meg neki?

Figyelt kérdés
Nekem mindig a szöke, szexi típusú csajok jöttek be (szilikon nem!) akik okosak is. Ne ezt a káromkodó bunkó, hajtós kategóriát képzeljétek el, azokat elkerülöm. A barátnöm könyvelöként dolgozik egy multinál, diplomás. Neki is voltak, vannak elvárásai, pl sportoljon a férfi, adjom magára, stb. Amikor megismertem, hosszú szöke haja volt, hozzá illö sminkkel, sportolni is járt. Ehhez képest pénteken megjelent sötétfekete vállig érö hajjal, befestett szemöldökkel, fekete ruhákban, ilyen sminkkel. Tudja, hogy ez a halálom. Azt mondta, ez az új stílusa, mert az eredeti hajszínével hülyének nézik mindig. Nekem viszont nagyon nem tetszik! Hogy mondjam ezt meg? Amúgy tett már ö is megjegyzéseket. Mutattam neki magamról régi képeket, ahol elhízott voltam, nagy gyomorral. Akkor mondta, hogy ha most is így néznék ki, biztos szóba se állna velem. Volt egy vállbetegségem is amikor kicsit meggyomrosodtam az edzés hiányától, akkor is pedzegette, hogy milyen jó lesz majd ha járhatok újra edzeni és formába jövök.
2022. ápr. 6. 09:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom. Micsoda elvárások... Te nem a csajt szereted, hanem a külsejét. Az emberek változnak, nem mindenki néz ki 80 évig ugyanúgy... Én a házasságunk alatt frusfut vágattam és teljesen megváltoztattam a hajszínem, mégsem verte a seggét a földhöz a férjem, hogy bruhuhu..
2022. ápr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
26%

Jajj, kérdezőkém, miért pont ezen a fórumon kellett ezt a kérdést feltenned? Itt nagyon sok az önbizalomhiányos és a testképzavaros, teljesen szét fognak szedni, hogy felszínes vagy.

Miközben az az igazság, hogy a többségnél a külsőnek jelentős szerepe van a vonzalomban (fiatal korban különösen), illetve ha a másik kinézete egyik pillanatról a másikra drasztikusan megváltozik, azt általában nem könnyű lenyelni. Ilyen az emberi természet.

NEM VAGY ROSSZ EMBER, oké? Teljesen normális érzéseid vannak.

Ülj le vele nyugisan beszélgetni, hogy neki minden joga azt kezdeni a külsejével, amit akar, és alapból igyekszel támogatni őt mindenben. De te egy eredetileg egészen más külsejű lánnyal jöttél össze, és a drasztikusan megváltoztatott kinézetével sehogy sem tudsz megbarátkozni. És az az igazság, hogy ez eléggé negatívan hat az érzéseidre, ugyanis szeretnéd vonzónak találni a párodat, ahogy mindenki más is, mert ha nem, az hosszú távon nem szokott túl jó hatással lenni a kapcsolatokra.

B-verzió, hogy nem történik semmi, együtt maradsz egy lánnyal, akire ránézni is rossz, és kipróbálod, pusztán az érzelmi és lelki kötődés meddig tudja működésben tartani a párkapcsolatot. Fiatalon valószínűleg több-kevesebb idő után át fog alakulni barátságba, te találsz valaki mást, aki vonzónak találsz, ő pedig talál valaki mást, aki az új külsejével vonzónak találja.

2022. ápr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
11%
#11 A legtöbb embernél megvannak azok a külső dolgok, amikkel sehogy sem tud együttélni. A férjednél a frufru és a hajszín valószínűleg nem számított ezek közé. De mondok egy másik példát: tegyük fel, hogy neked fontos a sima arcbőr, a dzsungeles szakállt pedig undorítónak tartod. Ő meg mondjuk úgy dönt, hogy teljesen feladja a borotválkozást, és csövest megszégyenítően igénytelen szőrmók lesz belőle. Nehezen képzelem, hogy semmilyen negatív érzésed nem lenne.
2022. ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%
#13 nyuszikám, azt igénytelenségnek hívják, nem lehet összehasonlítani a hajvágás és festéssel:)
2022. ápr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 dregor ***** válasza:
76%
Jöhet hozzám, én imádom a darkos csajokat is. :D
2022. ápr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15%

"nyuszikám, azt igénytelenségnek hívják, nem lehet összehasonlítani a hajvágás és festéssel:)"

Szóval ha neked külső dolog nem tetszik a párodon, akkor ő az igénytelen

de ha másnak külső dolog nem tetszik a párján, akkor felszínes, aki nem is szereti igazán.

Ezt meg úgy hívják, nyuszikám, hogy más szemében a szálkát is, sajátjában a gerendát sem.

2022. ápr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
De persze értem, hogy itt mindenki retteg szembenézni az igazsággal, hogy nem lelki létezők vagyunk, és a külsőnek is szerepe van a vonzalomban és kapcsolat minőségében. Mennyivel kényelmesebb azt hinni, hogy ha háromszoros méretűre hízol, akkor sem lesz kihatása semmire kettőtök között. (mondjuk meghízni nem egyik napról a másikra szokás, szóval még ezt is könnyebb feldolgozni, mint egy hirtelen jött totális stílusváltást)
2022. ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval ha neked külső dolog nem tetszik a párodon, akkor ő az igénytelen"


"tegyük fel, hogy neked fontos a sima arcbőr, a dzsungeles szakállt pedig undorítónak tartod. Ő meg mondjuk úgy dönt, hogy teljesen feladja a borotválkozást, és csövest megszégyenítően igénytelen szőrmók lesz belőle."


Nem attól lesz igénytelen, hogy nekem nem tetszik, hanem csak úgy hagyja nőni a nagyvilágba, és nem kezd vele semmit.

Egy hosszú szakállát szerinted nem kell ápolni, hogy igényesen, esztétikusan nézzen ki? Hogy a sz.rba ne kéne.

Te magad irtad:" feladja a borotválkozást, és csövest megszégyenítően igénytelen szőrmók lesz belőle"

Ez azzal lenne egyenlő, ha a lány nem ápolná a haját, alig mosná, nem menne többet fodrászhoz levágni a száraz végeket, nem fésülködne, stb.

De ő csak levágatta es befestette, ez hol igénytelenség és egyenlő azzal, hogy a pali már nem ad magára..?

2022. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!