Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lennél akkor is a pároddal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennél akkor is a pároddal ha tudod hogy 7-10 év múlva szakítotok? Neked megérné akkor is?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, szerelem van es minden jó.

2022. ápr. 6. 18:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Milyen tudattal vagy a kapcsolatodban? Hogy lesz ami lesz nem számit? Akkoris?
2022. ápr. 6. 18:50
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyat vált ki belőlem, amit sose érezte, es soha nem is fogok, nekem megéri
2022. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
7-10 évig nem, de olyan 5 évig igen. Most vagyok 23, 30 körül szeretnék komolyabbat, egy pár évig még nem. Persze, ha úgy alakul, nem baj, de nem görcsölök rá.
2022. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen. mivel ha tudnám mikor van vége, azt is tudnám miért van vége.. és tudnék tenni ellene.
2022. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, így is megérné nekem. Addig is szeretjük egymást és sokat adhat tapasztalatokat és vagy tanításokat is a kapcsolat. Fejlődünk egymás mellett, formálódunk.
2022. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2022. ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De most ez mi? Egy "fentről" megsúgott jóslat? Vagy én tudom, hogy akkor már komolyabbat másabbat akarok, ahogy valaki fentebb írta?
2022. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én sem tudom elképzelni a szitut, ha csak időtöltés a párom, akkor ennyi időt nem pazarolnék rá, nem is vennék el ennyi időt az életéből. Ha meg valami halálos betegsége van, aminek ennyi a várható lefutása (nem tudom, hogy van-e ilyen, de tegyük fel), és így "tudom" előre, akkor meg az lenne a gáz, hogy a mindennapjainkat folyamatosan beárnyékolná, hogy nem tudunk előre tervezni, nem tudunk semmit se igazán átélni és élvezni, mert folyton azon aggódnék, hogy csak nehogy most legyen valami baj.


A gondolatkísérlet kedvéért, tegyük fel semmi tragikus dolog nincs, csak simán elválnak az útjaink X idő után, akkor simán megérné. Addig is szerettük egymást, boldogok voltunk, addig is építettük az életünket, magunkat, fejlődtünk, tanultunk, gazdagabbak lettünk élményekkel, anyagiakban is akár, gyerekekkel, ki tudja, azért ennyi idő alatt sok mindent átél egy pár. Szerintem simán megéri, akkor is, ha egyszer vége szakad.

2022. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem éri meg. Én nem tudnék a jelenben élni, ha tudnám, mikor van vége. Nem tudnék sírás nélkül a páromra nézni.
2022. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt így biztosan tudnám a tényt, hogy akkor szakítunk, nem húznám az időt. Családot szeretnék, olyan emberrel, akivel nem szakítunk.

Ha csak annyit mondana valaki, hogy 7-10 év múlva azt fogjuk érezni, hogy szakítani szeretnénk, azon nem akadnék fent. A hullámvölgyektől nem félek.

2022. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!