Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Semmi érdeklődés az otthoni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi érdeklődés az otthoni dolgok után?

Figyelt kérdés

Barátnőm olyan mintha abszolút nem érdekelné mi van otthon.


Kb mintha egy szállodában lenne, ahol csak lenni kell,nincsenek feladatok teendők.


Nem èrdekli hogy kell e vlmi a boltból, vagy épp van e vacsi vagy sem.

Neki az otthon lét, a wcn ülésről több mint 1 órát, meg fekve mobilozásról szól.


Ezt igazán nem is tudom minek nevezik ahogy ő viszonyul az otthoni dolgokhoz,mint biselkedést, de kezdek kiábrándulni belőle..


2022. ápr. 7. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Nálad vagytok? Mert akkor meg is erteném.
2022. ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerű, így lett nevelve. Ki volt nyalva a segge.
2022. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván ennek oka van. Depressziós?
2022. ápr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mar kerdezted tegnap is, vagy pedig tobb ilyen wc-n telonyomkodos csaj van...
2022. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Minden nap ki kell ezt írni? Nincs jobb dolgod? Hagyd már ott ha ennyire zavar.
2022. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is mindent megadtak otthon és mégis igényes, normális felnőtt lettem... Ennek ehhez semmi köze.

Amúgy beszélj vele.

2022. ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
#6 Ne mondd már, hogy semmi köze hozzá. Ha egész életében egy mosogatást sem kellett otthon csinálni, nem lesz egy pillanatról a másikra házitündér, mert más lett a környezet.
2022. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Én nőként írom, hogy ez gáz függetlenül attól, hogy melyikőtöké a lakás. Nem mondom, hogy az enyém a jó példa, de nálunk ebből nincs gond.

Engem a szüleim úgy neveltek (páromat is), hogy teendő után jöhet a pihenés meg a mobilozás.

Munka után heti háromszor a párommal közösen kitakarítunk (én elindítom a mosást, teregetek, felporszívózok, ő addig elmosogat, eltörli az edényeket, elpakolja őket, letörli az asztalt, ha szükséges közösen bevásárolunk). Ha valamelyikőnk szabadnapos akkor ő megy el vásárolni, a listát közösen állítjuk össze.

Ez nem oké, hogy a párod csak telefonozni akar… valószínűleg otthonról tényleg nem ezt a példát hozza, és nem is fogékony rá.

2022. ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kinek az otthona?
2022. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hagyd el nem kell kifiguràzbi ennyi ..

Ha segiteni akarnàl neki akkor nem hagynàd hanem hivnàd ide oda hogy vmi inger érje..


Hagyd békén!

2022. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!