Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszélnél róla a párodnak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélnél róla a párodnak, ha egy barátod így viselkedne?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom, a barátnőm tud róla, tudja, hogy csak barátok vagyunk, és viszonylag gyakran beszélünk. Beszélnél a barátnődnek arról, ha úgy kezdene el viselkedni ez a lány, mint aki akar valamit? És kezd zavaróan nyomulósnak tűnni? Vagy csak feleslegesen idegeskedne?
2022. ápr. 7. 19:08
A kérdező szavazást indított:
Elmondanám
Nem beszélnék róla
28 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenről beszélek a páromnak, szóval ez sem maradna ki.
2022. ápr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Felesleges idegeskedni ..mar megtette volna korabban is ha akarna valamit
2022. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
En valszeg titokban megdugnam a csajt. Vagy felvetnem a paromnak h vegyuk be 3iknak.
2022. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pont ezért nincs a paromnak lány barátja, nekem meg fiú, mert ezekből a szituaciokbol mindig csak a probléma van.

Én elmondanám a helyedben. Ha eltitkolod előle és ő megsejti, abból nagy gond lehet.

2022. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a nyomuló barátot hanyagolnám. Nincs szükségem olyanra, aki nem tartja tiszteletben a párkapcsolatom, és titokban rám vágyik.
2022. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen elmondanám. Volt ehez megközelítőleg szituációm és azt is elmondtam neki. Sőt ha valaki nyomul vagy helyre teszem, hogy hagyja abba vagy szépen leépítem ha 20 éves barátság akkor is.
2022. ápr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!