Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit és mennyit érdemes tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit és mennyit érdemes tenni azért, hogy azert kiderüljön, kivel is vagyunk?

Figyelt kérdés

Azt mondják, ne nyomozz egy pasi után, de szerintem, ha megteszed és kiderülnek dolgok, megspórolsz minimum 5 év elvesztegetett idôt, amit egy olyan kapcsolatra áldoznál, ahol tudtodon kívül meg vagy alázva.

Mert csak az számít, hogy a pasi veled hogy viselkedik és ha nagyon jó viselkedik, de közben van titkos csiki csuki kapcsolata, amit te nem érzel meg direkt, mert már elötted is megvolt, tehat semmi új, csak épp neked a szemedbe hazudik hogy így szeret úgy szeret , sok idöt vagytok egyutt, bevállal mindenki elött .

Sokan mondják, hogy hagyd hosszú pórázon, csak akkor sose derül ki, hogy máshoz is jár, amig te szerelmesen merengsz a sok maszlagon amiket neked mondott.

Nem arról beszélek, hogy konstans kontroll alatt tarts valakit, hanem amíg megismered, esetleg fizess egy detektívet, szerintem megéri, hogy megtudj mindent 2 hét alatt , ne tudjon hazudozni évekig. Utana miutan kiismerted es tudod ki, es latod hogy megbízható mehet a hosszú póráz


2022. ápr. 8. 07:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

Egyáltalán nem gáz! Nekem az első dolgom volt átturni a pasi tarcáját randin, mig kiment az éttermi mosdoba! Rendszerint, ott hordanak képet a gyerekükről. (Nyilván lehet unokaöccs stb. képe is, ezert ez nem kizáro ok azonnal, de a gyanut felkelti hamar, és tovább nyomozok!) Ha a pasi azt mondja, hogy "hát hozzá nem mehetünk, mert felujitjak a lakasát", az már eleve kuka volt! AZONNAL

Minket nőket annyiszor b*sztak át a férfiak, csak azert, hogy megdugjanak, (mert másképp normális nő nek fekszik le foglalt/csóró/lúzer pasival, és TISZTELET A KIVÉTELNEK), hogy muszáj vagyunk nyomozni!

Engem már nem érint a randizos nyavalya, mert ferjhez mentem...de mikor 3 év hazasság után meseltem neki ezekről a dolgokról, és h őt is lenyomoztam minden fronton, azt mondta, hogy teljesen megérti. (Vannak haverjai, akik meséltek ezt-azt 😏😏)

Szóval nem, nem ciki!

2022. ápr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

1es

Kik hordanak még pénztárcában képet a gyerekről?

Nekem is van és a barátaimnak is de egyikünk sem hord semmilyen képet a pénztárcában. Erre ott a telefon...

Milyen életszerű az is hogy a pasi a randin kirakja a tárcáját az asztalra és megy mosdóba....nyilván...

2022. ápr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Én javaslom fogadj minden pasi előtt 1 detektívet ha neked ez így könnyebb :)

Én megadom a kezdő bizalmat az adott pasinak egy kapcsolatban. Aztán ha átcseszik a fejem akkor így jártam.

Nekem ez már beteg...

2022. ápr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Én is kezdek hasonlóképpen érezni, mint a kérdező és az 1-es válaszoló.


Két olyan "ismeretségem" van, akik próbálnak valamilyen módon "elcsábítani", de a megérzéseim TÚL ERŐS RIADÓT fújnak.


Mindkét megérzésem sikeresen beigazolódott.


Mindkét férfinak van SZÍVE HÖLGYE - az egyik egy darabig ügyesen titkolta - és nagyon nehezen "húztam ki" belőle az igazat(!).


A másik azonnal "színt vallott", amikor a nőnapi virágra rákérdeztem: "ugye az Asszonykának viszi"? Kiderült, hogy évek óta elvált, de töretlenül szerelmes a feleségébe.

2022. ápr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha az ember nem hagyja, hogy a rózsaszínköd elvegye az eszét, pár hét, max. hónap alatt bárki rájöhet, ha a pasinak vaj van a füle mögött. Nem kell ehhez detektív... csak nem kell legyinteni a dolgokra, hogy "jaj, hát férfi, ő ilyen", meg "jaj, hát semmi baj azzal, ha nem mond el dolgokat", stb.
2022. ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
És ha elmond dolgokat, de hazudik? Előtte tegyek le valami pszichológus diplomát, hogy lássam, mi van?
2022. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerintem is véletlenre bízni fontos dolgokat , megágyaz egy hosszas idövesztesegre!

De sajnos az is igaz, hogy nem olcsó mulatság a detektív

2022. ápr. 8. 09:48
 8/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Gyeeerekek! B*szki... 🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂ Férfiként: Azzal együtt hogy együttérzek a veletek megesettek miatt, nagyon hamar ki lennétek rakva az életemből. Egyrészt: Az ellenkező oldalról is találkoztam már... Szóval ocsmány dolgokkal. Másrészt: A magam részéről ha valaki az ALAP bizalmat nem adja meg nekem, akkor én nem fogok küzdeni sem az igazamért, sem pedig a bizalmáért. Ennyi erővel miért is ne nézzek bele a privát beszélgetéseibe, meg telepítsek hívásrögzítőt a telefonjába a mindenkori páromnak? Abszurd, igaz? Szerintem is. Éppen ezért az elérhető legegyszerűbb utat választom: Éljen úgy adott hölgy ahogyan csak jólesik neki - tőlem tisztes távolságra... Aki pedig hajlandó felnőtt nő módjára nyitni felém, affelé én is nyitni fogok. De ez a felvetés maga is óvodóvodaás színvonal.
2022. ápr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
*óvodás, na!
2022. ápr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Eddig nekem minden kapcsolatomban már első hónapokban simán kibukik bármi teljesen magátol mégcsak a kisujjam sem kell megmozditani érte. Saját magukat árulják el.


Én ha vkire kivancsi vagyok joforman csak elmorfondírozok magamban vmi "imát", hogy na lássuk a medvét mutasd ki vagy. Es csak kinyitom a szemem és figyelem az eseményeket csak.


Nem kell se nyomoznom meg semmi


Egyik exemnél a szerető is szabályosan a házhoz jött pl.

2022. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!