Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 életképtelen felnőttből mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 életképtelen felnőttből mi sülhet ki egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én állandoan márol holnaora élek a diplomás fizuval az albérletben.gyűjteni sem tudok.

Párom sokat keres de smucig és mamahoteles, még az anyjánál is ingyen lakik. Javarészt kicsira ruhákra megy el a pénze meg ilyesmik. Elvileg mégcsak nem is gyűjt ingatlanra. De azt aimán tudna törleszteni ha akarná.


Javarészt neha én még ma is szulői segítségre szorulok, mert egy szerelőt vagy uj mosogépet azaz váratlan kiadásokat nem tudok állni.


Szóval összejött egy máról holnapra élő, egy mamahotelessel aki smucig, azaz nem fizet lakbérbe rezsibe semmi, a szüleinél sem.


Ennyire a nullárol indulva, de az életben biztos számtalan kitörési lehetősséggel, 2 életképtelen mire és hogyan vihetné együtt?


Milyen lépéseket kellene tenni a fejlődéshez es ahhoz hogy egy komoly felnőttes kapcsolatig, netán házasságig gyerekvállalásig eljussanak?



#életképtelenek jövője
2022. ápr. 8. 10:05
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
*javarészt kocsira ruhákra megy el a pénze meg szórakozásra
2022. ápr. 8. 10:06
 2/48 anonim ***** válasza:
6%

PASI: ÉL, ő ÉL. Minek albizna/hitelezne, mikor ő fogja örökölni a szülői házat? Nem életképtelen.


NŐ: Minek vagy olyan sráccal, aki nem költ rád, és nem akar elköteleződni? A melód pedig...rendőrség vagy sereg nem érdekel, vagy valamelyik "cég"? Ott kaphatsz lakást, előrejutást, majd 10 év múlva, leszerelve komoly civil melót.

2022. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
16%

Mielőtt a másikban keresed a hibát és beskatulyázod, hogy mamahoteles, smuccig, stb., tegyél magad körül rendet.

OK, leírod, hogy napról-napra élsz, de úgy látom ennek a súlyát nem érzed át. Szüleidtől kérsz, amikor bármi váratlan történik, ez nagyon nagy baj.

2022. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

Neki biztos nem menne tonkre a mosogépe, mert nincs. Nehogy en legyek már a szégyen mert én viszont pénzt kerek szuloktol mosogépre ha elromlik. Nekem legalabb mosogépem van.

Nem beskatulyazom, ezek tenyek. Ő ingyen él a szuleinél is nálam is.


Nem hibakeresésrol irtam

Hanem TÉNYEKRŐL. Tenyezőkről alapkrol amikbol el kellene indulni valahogy előre.


Smucig mamahoteles. Ez nem hiba. Hanem ez az alap, a kiindulasi pont!!

Én meg márol holnapra élő.


Senki nem hibaztat senkit semmiben.tenyként írtam csak!! Hogy ebbol mit lehetne alkotni? Es hogyan?

2022. ápr. 8. 10:44
 5/48 anonim ***** válasza:
18%

4.-re.


De ha zavar, hogy a szüleivel él, minek vagy vele???


Haverom fia mérnök. Jól keres, de nem költözik ő sem. Helyette van sportkocsi, motor, és képzeld, mindig van barátnője, méghozzá nem akárkik, orvos, iskola igazgató, mérnök,...


Szóval nektek nőknek bejönnek ezek a pasik.


Vagy jobb lenne, ha a fizujából nyögné a hitelt 30 évig?

2022. ápr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
96%
Akkor alakulhat vmi az életedből ha kidobod a csávót.
2022. ápr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy mire mennétek ketten, csak úgy derül ki ha összeköltöztök. A pasid is összekapja magát, nem szórja el a pénzét, és neked is lehetne a diplomáddal egy jobban fizető állás után nézni. Egy idő után kiderülne, hogy ha csak ketten vagytok, hogyan boldogultok a hétköznapokban, mindenféle szülői segítség nélkül.

Ha meg nem megy az együttélés, az úgy is kiderülne, még mielőtt házasság vagy gyerek lenne tervezve. De ehhez mindkét félnek tennie kell, hogy ez jól működjön. Kérdés hogy a pasid ott akarja e hagyni a mamahotelt vagy csak te akarod hogy otthagyja?

2022. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem is dobd ki. Eleve az kizáró tényező, hogy semmit nem költ rád. Ilyennel nem lennék egy percet se.

Tán jótékonysági intézmény vagy?

Ez a hozzáállás, amit ő képvisel, olyan 25 éves korig eltűrt kategória, onnan meg baromi nagy red flag, szegénységi bizonyítvàny.

2022. ápr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
21%

8.-ra.


Költeni a nőre? Itt folyton azt írják, hogy még egy pohár vizet sem fogadnak el pasitól a nők, mert nem eladóak, és amúgy is keresnek havi 500+-t. >:)

2022. ápr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

5 ez is gyetekszint amirol irsz. Hogy csak kocsik bnők es mamahotel.


A kérdés arra vonatkozik hogyan lehetne gyerekszuntből lépni a felnőttszintbe? Hazasság gyerekvállalásig. Miket lépjunk meg miket tegyunk meg.


Oke összekoltozésrol szol az egyik válasz. En keressek jobban fizeto állást. Ez is oké.kérjek pénzt legalabb a rezsibe szálljon be a párom a koltsegekbe. Azon kivul? Vagy ennyi elég?

2022. ápr. 8. 11:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!