Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik az életképt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik az életképtelen?

Figyelt kérdés

Aki 20 évesen még nem tud főzni, nem szeret mosogatni, de nagyon jól takarít, vagy az, aki 23 éves, majdnem egy éve otthon ül a diplomájával, ahelyett, hogy elmenne dolgozni, és kisegítse a pénzügyileg kissé megszorult szüleit?

Megírtam a párom önéletrajzát, motivációs levelét, kerestem állásajánlatokat, elérhetőségeket, ő pedig november óta szó szerint nem csinál semmit, és szerinte én vagyok az életképtelen, mert nem tudok még főzni.

Vélemény?



2020. aug. 24. 22:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagytok egymáshoz valók.
2020. aug. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

Miez ?Valami életképtelenségi verseny?És mi vagyunk a zsűri?

Tanulj meg főzni!Ő meg menjen dolgozni,oszt fakereszt.

Vagy nézzétek továbbra is egymást,hogy ki mit nem tud csinálni.

2020. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

Hát nyílván valamivel vissza kell támadni. De èn ezt nem èletkèptelensègnek mondanám, inkább lustaság mindkettőtök rèszèről.

Te nem nem tudsz főzni, inkább nem akarsz, meg gondolom nem is szorulsz rá. De csak olvasni kell a receptet, ès követni az utasításokat.

Ő meg pláne lusta. Azèrt ha összemèrjük a 2 dolgot, az ő rèsze messze gázabb. A főzès nem egy lètszüksèglet, lehet rendelni is, meg egyik napról a másikra dönthetsz úgy, hogy másnap főzöl, megpróbálkozol valamivel. A munka nem ez a kategória.

Azèrt felnőtt emberkènt ha már vègzett a tanulnányaival, erősen illene nem a szülein èlősködni, pláne ha mèg csak nem is tehetősek. Ez azèrt így elèg nagy szègyen.

Ez viszont nem verseny. Döntsd el, hogy kelle-e neked ilyen ember vagy sem.

2020. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
1 éve nem csinál semmit? Ez alapján ő. Sok fozos video van neten, alapokat megtanulod onanntol konnyu látod a recetet es jobbnal jobb kajakat lehet elkészíteni m
2020. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2020. aug. 24. 23:17
 6/25 anonim ***** válasza:
69%

Mi ez, lúzer pár-t? :DDD


1 éve otthon ül s nem dolgozik, de szüleinek segítsen munkából származó jövedelemmel...írod..., de akkor őt te tartod el s tartod továbbra is csak a szüleit támogassa:DDD

2020. aug. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem életképtelen, hanem lusta és kihasználja mások jóindulatát. Ilyen embertől én elválnék.
2020. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

És ő tud főzni?


Amúgy nyilvánvalóan ő az életképtelen.

2020. aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
Miért neked kéne főzni tudni? Ha jól veszem ki, te dolgozol, ő meg lófaxt sem csinál. Ha meg dolgoztok majd mindketten, akkor is meg kéne osztani az otthoni teendőket. De biztos én leszek most a hülye emancipunci...
2020. aug. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Hát azért a főzés nem rakétatudomány, aki rászorul, meg tudja tanulni igen hamar. Te eddig nyilvánvalóan nem szorult rá, kit érdekel. 20 évesen én se tudtam még főzni.

A legtöbb férfi meg élete végéig se tanul meg :)

2020. aug. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!