Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire életképtelen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire életképtelen a "ma embere", ha párkapcsolatokat érintő kérdésekről van szó? 21L

Figyelt kérdés

Döbbenetes látni, hogy mennyire vállalhatatlan az oldalon szereplő kérdések többsége a párkapcsolati rovatban.

Nem tudok mást elképzelni, csak ezt vagy, hogy a kérdések zöme trolloktól származik...



2017. jún. 6. 22:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Sokszor a kérdésekkel is gond van, no de a válaszok... pfff...
2017. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
Egyetértek. Fohászkodjunk a Teremtőhöz, hogy ez is csak illúzió, mint minden más ebben az anyagi világban. 😏
2017. jún. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nagyon közel vagy az igazsághoz.

És köszönjük a trolloknak, hogy wc-én ólés, filmnézés, bkv utazás alatt szolgáltatnak némi tartalmat.

2017. jún. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
8%

az ide válaszolgató emberek nagy része eleve életképtelen.

sok a fiktív kérdés is.

amúgy meg javarészt csak panaszokat lehet itt olvasni.

most komolyan, valaki itt akarna tanácsot kérni párkapcsolatról?

még viccnek is rossz.

megy a sztorizgatás, itt névtelenül ki tudják beszélni magukat, aztán ha akad valaki aki egyet ért velük akkor már meg vannak nyugodva.

ez a kategória mindig is ilyen volt, talán annyiban különbözött, hogy régen több normális ember volt jelen az oldalon.

2017. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
18%
itt pl a kettes kommentáló nagyon rendes normális beszéltem már vele. de van még pár értelmes ember csak megbújnak.
2017. jún. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A legrosszabb ***** válasza:
46%
Engem az szokott elborzasztani, hogy milyen gusztustalan, alattomos férgek élnek párkapcsolatban.
2017. jún. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Rendben, azt aláírom, hogy sok itt a troll, de a valóság sem sokkal jobb. Mit gondoltok, miért van ennyi félresiklott párkapcsolat, és miért érzi magát az emberek zöme egy kapcsolatból való kilépés után úgy, mint ha egy használati tárgy lett volna?! legyen az akár férfi akár nő..

olyan szintű önzőség, egoizmus, és arrogancia alakult ki az emberekben, hogy az már valami botrányos. törtetünk, rohanunk, az érzésekkel mit sem törődünk, persze vannak jól csengő szlogenek, és frappáns idézetek amik ott virítanak sokak bőrén, de valójában álszent képmutatás az egész, és a többség csak a saját maga érdekét és sértődöttségét helyezi minden elé.

Lehet nem teljesen a kérdésre válaszoltam, de én valahogy így látom ezt a dolgot.

2017. jún. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
24%
Azért,mert otthon nem tanultak meg konfliktust kezelni,a média is nagyon azt tolja,hogy ami nem tökéletes,eldobható.Olyan ember meg nincs,akinek semmi rossz tulajdonsága ne lenne.Aki meg sokak szerint tökéletes kinézetű,ott általában vállalhatatlan természet lappang.
2017. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek többsége nem szeret gondolkozni és buta. Alig találkozni olyan emberrel, akinek rendben van az önismerete, önértékelése és tudja, hogy mit szeretne egy párkapcsolatban.

Szerintem a kérdések nagy része nem trolloktól származik. A való életben is rengetegszer látok hasonló eseteket, csak nem pakolják ki úgy, mint itt.

2017. jún. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%

Mert minimum két tévhit él a fejekben.


1. párkapcsolat=szex

Tehát ha két valaki összejár kefélni, azok már párkapcsolatban vannak. Ez ugye... hótt egyszerűen nem igaz, csakhogy ma megfordult a világ és előbb van szex, mint megismerés.


2. Párkapcsolat=ÉÉÉÉÉÉÉNNNNN (nomeg ez az izé is itt mellettem.)

"MI" helyett van "EGO1" és "EGO2" ugye... nem is ragoznám.

2017. jún. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!