Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavar ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar ha a párotok egy rendezvényen kicsit becsiccsent?

Figyelt kérdés

Én sosem fogyasztok alkoholt. Soha egy kortyot sem. A párom sem szokott inni, max nyáron 1-1 sört a hétvégi ebédekhez, strandon, ilyesmi.

Viszont ha nagyobb összejövetelre, rendzvényre mint pl Szilveszterezés, lagzi, szülinap barátokkal, akkor becsiccsent. Nem szokott részeg lenni, tud magáról, de olyankor látni rajta, hogy itókás és vicces kedvében van.

Titeket ez zavarna?

Tudom, hogy nem jogos ez tőlem, mert évente 5-6x ha megesik, mégis zavar. Legszívesebben megtiltanám azt, hogy ilyenkor igyon. De az nem lenne fair. Nem árt vele senkinek, sosem taccs részeg, csak egy picit elengedi magát.


2022. ápr. 8. 16:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ez teljesen normális hisz a hétköznapokba nem iszik
2022. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

Egyáltalán nem zavarna. Mi a problémád vele?

Nem agresszív, nem hülye, nem rosszullétig issza magát, nem talicskában kell hazatolni. Ha a lazasága zavar igyál meg ilyenkor te is egy pohár italt, nem fog megártani!

2022. ápr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Maga a tudat zavar, hogy be van csiccsentve. De tudom, hogy nem jogos...
2022. ápr. 8. 17:06
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Nem, ez szerintem belefér, hiszen ismeri a határait, nem részegedik le, normálisan viselkedik így is csak jól érzi magát, ami az ilyen alkalmakkor nekem teljesen oké. Én se iszok amúgy, de amíg bizonyos határokon belül marad és nem rendszeres, addig engem nem zavar.
2022. ápr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én, aki zéró toleranciát tanúsítok a lerészegedés felé, és nekem pontosan évi nulla fér bele, azt mondom, hogy évi 6-7 alkalom becsiccsentéssel semmi gond nincs. Akkor az ember még a jó ízlés határain belül tud maradni, a tudatánál van, nem gusztustalan, nem vállalhatatlan, nem hány össze semmit, stb. Tehát, ha semmi vállalhatatlant nem csinál, nem aláz meg mások előtt, csak szimplán egy fokkal jobban elengedi magát, akkor az teljesen oké. Csak ne legyen ez az összes létező rendezvényen.
2022. ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Hát, úgy van nálunk ahogy leírtad utolsó, azt leszámítva, hogy szinte minden rendezvényen ez van. Mert évente 10x se jutunk el ilyen rendezvényekre...

Pont azon gondolkoztam, hogy ha minden hétvégén mennénk, mindig inna?

2022. ápr. 8. 17:26
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Istenem....🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. ápr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem viselkedik vállalhatatlanul, engem nem zavarna... ha "ivós" a rendezvény, és tényleg évi 1-2 ilyen alkalom, akkor én ezen nem problémáznék, de mondjuk én sem vagyok antialkoholista.
2022. ápr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha csak annyira, hogy engem még össze tudjon szedni a földről, akkor nen zavar.
2022. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem joggal feltételezhetem azt, hogy egy besavanyodott ember lehetsz.

Az példaértékű, ha valaki egyáltalán nem fogyaszt -alkoholt, na de szerintem azzal sincs semmi gond, hogy a barátnőd alkalmanként elengedi magát.


Engem biztosan megfojtanál ilyen hozzáállással, pedig én sem vagyok egy iszákos típus 🤷‍♀️

2022. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!