Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok az exével 3 év szakítás után is néha írogatna egymással?

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 10:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Ne, ne írogasson. Nagyon speciális esetnek kell fennálnia ahhoz, hogy ezzel elnéző legyek. Amiben egyre kevésbé hiszek, mert a kollektív tapasztalat nagyon sokszor beigazolódik, miszerint az ilyen nem vezet jóra.
2022. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
28%
Nem
2022. márc. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Valószínűleg nekem is az exemmé válna elég hamar.
2022. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Ha tényleg néha-néha akkor nem zavar. Amíg nem sikamlós vagy nagyon lelkizős témákról.
2022. márc. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsenek egyéb aggasztó jelek, akkor nem. Ha képes megcsalni, akkor amúgy sem azon fog múlni, hogy cirkuszolok-e amiatt, hogy néha írogat az exének. Egyébként meg nekem is volt olyan exem, akivel utána felületesen még évekig tartottam a kapcsolatot, pedig soha egy pillanatra sem bántam meg, hogy szakítottam vele és eszem ágában sem lett volna újrakezdeni. Pusztán emberi oldalról érdekelt, hogy mi van vele, egyenesbe vannak-e már a dolgai (elég drasztikus volt a szakítás, és sok egyéb probléma is összejött neki akkoriban).
2022. márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
50%
Hamar az exem lenne. Aki velem akar lenni, az bizony el kell, hogy fogadja ennek feltételeit. Az egyik feltételem pont az, hogy vagy az ex vagy én. Olyan nincs, hogy ennyi qrva emberből ezen a qrva bolygón pont vele kell haverkodni, miközben valaki velem van.
2022. márc. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%

Engem nem, én is beszélek néha az exemmel.

Az zavarna ha titkolózna, vagy látnám hogy "cukiskodó" nyálas szövegeket írogatnak. Ha a kapcsolatunkat beszélik ki, akkor azonnal kuka. Vagy ha bármilyen módon azt érzem, hogy hiányzik neki az exe és még nincs túl a kapcsolaton.


Én alapvetően abban hiszek hogy az ex nem véletlenül ex. Akkor se akarnék semmit az exemtől "úgy", ha ő lenne az utolsó ellenkező nemű ember a világegyetemben. Nála a legegyértelműbb, hiszen vele már próbáltuk és nem működött.

Ettől még vannak témák amik mindkettőnket érdekelnek, simán csevegünk néha.

Ha meg akarnám csalni a párom az exemmel, akkor amúgy se tartana vissza hogy a szeme láttára nem írhatok neki. Rég rossz, ha ezen múlik egy kapcsolat, vagy a hűség.

2022. márc. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Néha én is szoktam az egyikkel és a barátom is a sajátjával. Amíg nem napi szintű és nem olyan dolgokról van szó addig nem zavar.
2022. márc. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés hogy mit és milyen gyakran. Évi egyszeri szülinapi felköszöntés, vagy ha valami segítésg kell (párom IT területen dolgozikk így ez megeshet hogy az ex tőle kér tanácsot), ez belefér. Az viszont ha minden nap írogatnának személyesebb dolgokat, zavarna.
2022. márc. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nem.

Írogatnak, találkoznak is néha.


Néhány sima csajbarátnö sokkal jobban zavar.

2022. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!